«

»

Тра 16 2014

Print this Запис

Круглий стіл на тему «Громадянське суспільство після майдану: виклики національного та регіонального рівнів»

1

16-17 травня 2014 року на базі дитячого оздоровчого закладу санаторного типу «Чайка» в місті Богуслав відбувся круглий стіл на тему «Громадянське суспільство після майдану: виклики національного та регіонального рівнів».

Організатори круглого столу – громадська організація «Буслав Січ», Громадький Сектор Євромайдану, Фонд Освіта для Демократії (Варшава, Польща), Мережа «Громадські Ініціативи України» та Товариством Лева (Львів)

У заході взяли участь представники громадських та молодіжних організацій Київської області. Обласну раду дітей Київщини представляла Вдовика Валентина,  голова комісії преси та інформації ОРДК.

Під час круглого столу було розглянуто питання вирішення ключових проблем та викликів, що постають перед представниками організацій громадянського суспільства: які зміни у суспільстві відбулися після Майдану, що ще потрібно змінити, що потрібно для того, щоб ці зміни були дієві, хто повинен прикласти максимум зусиль для втілення змін у життя. А також, усі учасники заходу прийшли до висновку, що налагодження активної співпраці між громадськими та молодіжними організаціями є одним із найважливіших факторів для ефективної реалізації масштабних проектів задля розвитку Киїщини та України загалом.

 

Валентина Вдовика,
голова комісії преси та інформації
обласної ради дітей Київщини

1 2 3

   

Permanent link to this article: https://www.kids-center.com.ua/kruglyjj-stil-na-temu-gromadyanske-suspilstvo-pislya-majjdanu-vyklyky-nacionalnogo-ta-regionalnogo-rivniv/

Коментарі до статті

  • ВКонтакті
  • Facebook
  • Звичайні коментарі до публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ви можете використовувати ці теги HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*
To prove you're a person (not a spam script), type the security word shown in the picture.
Anti-spam image