«

»

Тра 21 2014

Print this Запис

Круглий стіл

DSC_090120 травня 2014 року Васильківський міський центр дитячої та юнацької творчості провів  підсумкове засідання Обласного опорного закладу освіти за 2013-2014 навчальний рік, яке проходило у формі круглого столу на базі Київського міського палаці дітей та юнацтва.

У заході взяли участь 38 педагогів – позашкільників Київщини, які презентували власний досвід роботи керівника гуртка художньо-естетичного напрямку. Очолювала засідання круглого столу Слободянюк Тетяна Андріївна – директор Васильківського міського центру дитячої та юнацької творчості, яка зазначила про важливість та актуальність позашкільної освіти на сучасному етапі розвитку суспільства. У роботі круглого столу взяла участь   Юнцова Тетяна Володимирівна – методист організаційно-масового відділу Комунального закладу освіти Київської обласної ради «Центр творчості дітей та юнацтва», яка  провела методичні консультації для керівників гуртків щодо підготовки та проведення конкурсів дитячої творчості художньо-естетичного напрямку, також була присутня Мартова Світлана Григорівна – заступник директора Київського міського палацу дітей та юнацтва, яка відзначила високий професійний  рівень  педагогів-позашкільників Київщини.

Після засідання круглого столу для всіх учасників було організовано огляд  виставки творчих робіт вихованців позашкільних навчальних закладів м. Київ «Культура козацької доби» за проектом «Віхи Української культури» в галереї «Дім Миколи»  Київського міського палацу дітей та юнацтва, який провела Гардашук Світлана Василівна – завідувач відділу народної творчості. Наступне засідання ООЗО відбудеться восени 2014 року. Чекаємо на слухачів у новому навчальному році.

DSC_1028

DSC_0919

DSC_1085

DSC_0980

DSC_0901

DSC_0912

 

   

Permanent link to this article: https://www.kids-center.com.ua/kruglyjj-stil/

Коментарі до статті

  • ВКонтакті
  • Facebook
  • Звичайні коментарі до публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ви можете використовувати ці теги HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*
To prove you're a person (not a spam script), type the security word shown in the picture.
Anti-spam image