«

»

Гру 17 2018

Print this Запис

Кубок правничих лідерів

       15 грудня 2018 року відбувся Кубок правничих лідерів Головного територіального управління юстиції у місті Києві та Головного територіального управління юстиції у Київській області – 2018. Захід відбувся у приміщенні Палацу культури «Дарниця» міста Києва.

     «Кубок правничих лідерів» – міжрегіональний правопросвітницький захід, що проходить у рамках загальнонаціонального проекту «Я маю право!».

        Мета заходу сприяння – розвитку правової культури учнівської молоді, виховання поваги до права в Україні, підвищення рівня правових знань та уміння застосовувати їх на практиці.

     Організатори Кубку правничих лідерів: Головне територіальне управління юстиції у місті Києві, Головне територіальне управління юстиції у Київській області та департамент освіти і науки Київської обласної державної адміністрації.

        Учасниками Кубку правничих лідерів стали команди учнів закладів загальної середньої освіти міста Києва та Київської області. Київську область представляли команди – «Ліцеїсти» (керівник команди Михайло Яременко, директор Білоцерківського навчально-виховного об’єднання «Ліцей-МАН») з міста Біла Церква та «Буча FM» (керівник команди Ольга Мохненко, директор Бучанської ЗОШ №1) з міста Буча.

         У рамках проведення Кубку була організована ярмарка професій та вакансій, конкурс малюнків, розважальні номери тощо.

Змагання проводилися в 2 етапи у формі правового брейн рингу:

І етап Кубку – півфінальний, в якому брали участь всі представлені команди учнів закладів загальної середньої освіти.

ІІ етап Кубку – фінальний, учасниками якого стали команди – переможці півфінального етапу.

Перемогу в фіналі здобула збірна команда Київської області «Буча FM» з міста Бучі. Вітаємо переможців! Та висловлюємо подяку керівникам за професійну підготовку команд!

   

Permanent link to this article: https://www.kids-center.com.ua/kubok-pravnychyh-lideriv/

Коментарі до статті

  • ВКонтакті
  • Facebook
  • Звичайні коментарі до публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ви можете використовувати ці теги HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*
To prove you're a person (not a spam script), type the security word shown in the picture.
Anti-spam image