«

»

Тра 07 2018

Print this Запис

Кубок України серед юнаків з велосипедного туризму пройшов у місті Буча

Завершився Кубок України серед юнаків з велосипедного туризму, що проходив у місті Буча на Київщині. Команди 11 регіонів України представили своїх спортсменів до участі у заході. 111 юнаків та дівчат старшої і молодшої вікових груп вийшли на комплексну дистанцію та дистанцію «Велоралі».  У запеклій боротьбі визначилися переможці у кожній віковій категорії. Серед молодших ними стали:

І місце – команда Вінницької області;

ІІ місце – команда Харківської області;

ІІІ місце – команда Луганської області.

Серед старших учасників велась справжня тяжка боротьба, адже лише дистанції «Велоралі» для них складала 42 км.

А переможцями стали:

І місце – команда Харківської області;

ІІ місце – команда Волинської області;

ІІІ місце – команда Сумської області

Якісне суддівство забезпечила бригада суддів з різних областей України на чолі з заступником директора Бучанського міського центру позашкільної освіти Клименком Сергієм Васильовичем.

Переможці отримали грамоти Українського державного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді подарунки від Бучанської міської ради та спонсорів змагань.

За підготовку і якісне проведення заходу завдячуємо Бучанській міській ради, місцевому відділу освіти та Центру позашкільної роботи.

Велосипедний туризм це гарна традиція, яку слід поширювати та продовжувати – про це наголошували учасники змагань і їх тренери.

 

   

Permanent link to this article: https://www.kids-center.com.ua/kubok-ukrainy-sered-yunakiv-z-velosypednogo-turyzmu-projjshov-u-misti-bucha/

Коментарі до статті

  • ВКонтакті
  • Facebook
  • Звичайні коментарі до публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ви можете використовувати ці теги HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*
To prove you're a person (not a spam script), type the security word shown in the picture.
Anti-spam image