«

»

Гру 05 2018

Print this Запис

Квест-гра «Один день на Січі» до Дня Збройних Сил України

05 грудня 2018 року в Яготинському районному будинку дитячої та юнацької творчості відбулася квест-гра «Один день на Січі» до Дня Збройних Сил України. Учасники гри – вихованці гуртків «Джура», «Авіамодельного», «Судномодельного» та «Історико-технічного стендового моделювання».

З вітальним словом до гуртківців звернувся керівник гуртків військово-патріотичного напряму Валерій Шевченко. Він розповів майбутнім захисникам про історію започаткування Збройних Сил незалежної України. У музейній кімнаті туристсько-краєзнавчих гуртків для учасників заходу було проведено екскурсію та відбулося відкриття стенду «Герої серед нас» –  в минулому вихованці гуртків, а на даний час –  воїни АТО.

Далі учасники команд рухались по станціях: «Видатні постаті української історії», «Влучний стрілець» (стрільба з пневматичного пістолета), «Метання гранати» (метання м’ячика в обруч), «Козацька пісня». Хлопчаки та дівчата із завзяттям проходили етапи квест-гри та отримували нові навички. І на закінчення заходу відбулося нагородження найкращих.

   

Permanent link to this article: https://www.kids-center.com.ua/kvest-gra-odyn-den-na-sichi-do-dnya-zbrojjnyh-syl-ukrainy/

Коментарі до статті

  • ВКонтакті
  • Facebook
  • Звичайні коментарі до публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ви можете використовувати ці теги HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*
To prove you're a person (not a spam script), type the security word shown in the picture.
Anti-spam image