«

»

Жов 29 2018

Print this Запис

Квест-гра «За здорове життя»

У рамках проведення загальноміської акції «За здорове життя» управління освіти і науки Броварської міської ради та Дитячий естетико-натуралістичний центр «Камелія»  25.10.2018 р. у БЗОШ № 9 провели гру – квест для команд, які були сформовані із учнів 7-х класів загальноосвітніх та спеціалізованих  шкіл міста. Актуальні запитання, завдання, вікторини, ребуси, оригінальний підхід до проведення – все це , та багато іншого робить щорічний  квест «Заздорове життя» по-своєму цікавим. Активність школярів під час проходження квесту говорить, що педагоги ДЕНЦ «Камелія» зі своєю роботою справляються на «Ура!»

10 команд з 10 шкіл, 10 станцій, 10 пазлів, з яких складається екологічне гасло. Зачароване число, напевно, спонукало тому, що перемогла команда з БЗОШ №10 «Дивосвіт».

Друге місце завоювали  учні БСШ № 7 «Нестримні».

А третє розділили БЗОШ №6 «Вітамінки» та БЗОШ №9 «Вітамінки-мандаринки».

Звісно, кожна  команда отримала  подарунок – чудову кімнатну рослину з оранжереї ДЕНЦ «Камелія».

Нагородження проводила голова журі Туник Ірина Андріївна – завідувач відділу дошкільних, позашкільних закладів та виховної роботи управління освіти і науки Броварської міської ради.

По поверненню з гри учасники були справді стомлені, але щасливі. Тому для них міні-концерт дарували вихованці вокальних і танцювального колективів ДЕНЦ «Камелія».

Головне – було весело і пізнавально. Діти сміялися, фотографувалися, проявляли свої знання щодо здорового способу життя та стану екології взагалі. Такі заходи важливі для розвитку молоді м.Бровари, а також і України загалом.

   

Permanent link to this article: https://www.kids-center.com.ua/kvest-gra-za-zdorove-zhyttya/

Коментарі до статті

  • ВКонтакті
  • Facebook
  • Звичайні коментарі до публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ви можете використовувати ці теги HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*
To prove you're a person (not a spam script), type the security word shown in the picture.
Anti-spam image