«

»

Січ 21 2017

Print this Запис

Київщина на Карті Миру – рекорд встановлено!

У грудні 2016 року за ініціативи юної художниці Лілії Дорошенко з міста Покровська, що на Донеччині, по всій Україні пройшла акція зі створення найбільшої картини миру, що уособлює прагнення усіх жителів нашої країни до миру та щастя.

Нарешті, усі частини цієї символічної карти, сповненої усміхнених обличь, зібралися разом і були представлені у місті, де акція взяла свій старт – у Покровську. Організатори радо засвідчили, що всього свої штрихи на карті залишили 7750 дорослих та дітей. А ми з гордістю додамо: 1420 з них – жителі Київщини!

В сесійній залі Покровської міськради представниками Національного реєстру рекордів України був засвідчений рекорд картини миру – як картини, намальованої найбільшою кількістю людей олійними фарбами.

Дякуємо кожному, хто долучився до створення цієї світлої миролюбної картини та став частинкою загальноукраїнського рекорду! 

   

Permanent link to this article: https://www.kids-center.com.ua/kyivschyna-na-karti-myru-rekord-vstanovleno/

Коментарі до статті

  • ВКонтакті
  • Facebook
  • Звичайні коментарі до публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ви можете використовувати ці теги HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*
To prove you're a person (not a spam script), type the security word shown in the picture.
Anti-spam image