«

»

Гру 06 2018

Print this Запис

Київщина приймає Всеукраїнський семінар-практикум завідуючих відділами спортивного туризму та завідуючих організаційно-масовими відділами обласних центрів туризму і краєзнавства учнівської молоді

06 грудня у місті Борисполі Київської області розпочався Всеукраїнський семінар-практикум завідуючих відділами спортивного туризму та завідуючих організаційно-масовими відділами обласних та Київського міського центрів туризму і краєзнавства учнівської молоді, станції юних туристів «Спортивно-туристський напрям позашкільної освіти в системі виховання учнівської молоді».

Учасниками заходу, який триватиме до 08 грудня, стали близько 50 осіб із 22 областей України та міста Києва.

Організатори семінару: Український державний центр національно-патріотичного виховання, краєзнавства і туризму учнівської молоді, департтамент освіти і науки Київської обласної державної адміністрації, відділ спортивного туризму і краєзнавства Комунального закладу Київської обласної ради «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини», управління освіти і науки Бориспільської міської ради, Бориспільський міський Центр туризму і краєзнавства учнівської молоді.

З вітальним словом до учасників звернулися Анатолій Федорчук – Бориспільський міський голова та Тамара Нестерук – в.о. директора  КЗ КОР «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини».

Під час відкриття заходу Сергій Неділько вручив від Українського державного центру національно-патріотичного виховання, краєзнавства і туризму учнівської молоді подяки «за значний внесок в організацію і проведення семінару-практикуму та багаторічну плідну роботу з розвитку дитячо-юнацького туризму і краєзнавства, патріотичне виховання підростаючого покоління» Тетяні Рахубі – директору Бориспільського міського Центру туризму і краєзнавттва учнівської молоді та Ірині Личак – завідувачу відділом спортивного туризму і краєзнавства КЗ КОР «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини».

По завершенню семінару усі учасники отримають сертифікати про 20 навчальних годин. Зокрема, ПРОГРАМА заходу передбачає ознайомлення та обговорення актуальних питань щодо розвитку дитячо-юнацького туризму в Україні, а також майстер-класи та практикуми зі спортивного, водного туризму тощо.

   

Permanent link to this article: https://www.kids-center.com.ua/kyivschyna-pryjjmae-vseukrainskyjj-seminar-praktykum-zaviduyuchyh-viddilamy-sportyvnogo-turyzmu-ta-zaviduyuchyh-organizacijjno-masovymy-viddilamy-oblasnyh-centriv-turyzmu-i-kraeznavstva-uchnivskoi-mol/

Коментарі до статті

  • ВКонтакті
  • Facebook
  • Звичайні коментарі до публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ви можете використовувати ці теги HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*
To prove you're a person (not a spam script), type the security word shown in the picture.
Anti-spam image