«

»

Тра 13 2017

Print this Запис

Київщина визначила найкращу Дружину юних пожежних

Днями у приміщенні Обухівського районного центру культури та дозвілля відбувся фінальний етап обласного туру ХХІІІ Всеукраїнського фестивалю Дружин юних пожежних. Щорічно цей захід проводиться Департаментом освіти і науки Київської обласної державної адміністрації спільно з Головним Управлінням ДСНС України у Київській області.

Цього року у фіналі за першість змагалися 7 кращих команд Київщини з Вишгородського Києво-Святошинського, Таращанського районів, міст Бровари, Ірпінь, Біла Церква, Переяслав-Хмельницький.

Учасники боролись в трьох конкурсах: «Візитка», «Домашнє завдання» та «Плакат соціальної реклами». У першому конкурсі учасники представляли свою команду упродовж 5 хвилин, аби глядачі могли познайомитися з командою. У конкурсі «Домашнє завдання» кожна команда повинна була розкрити тему «Про безпеку пам’ятай, цінуй життя, в біду не потрапляй».

 

По закінченню конкурсної програми учасники і гості фестивалю отримали можливість ознайомитися з виставкою «Небезпечні знахідки» аварійно-рятувального загону спеціального призначення, а також з пожежною технікою та спецобладнанням, які були розміщені біля Центру.

За рішенням компетентного журі гран-прі фестивалю цього року  виборола команда м. Біла Церква «1-1 пароль відважних». Хлопці та дівчата, не стримуючи емоцій, отримали диплом Гран-прі з рук начальника Головного управління ДСНС України у Київській області Василя Слободяника, який зазначив, що виступи всіх команд були яскраві, колоритні та цікаві.

 

За матеріалами сайту  Головного управління ДСНС України у Київській області

   

Permanent link to this article: https://www.kids-center.com.ua/kyivschyna-vyznachyla-najjkraschu-druzhynu-yunyh-pozhezhnyh/

Коментарі до статті

  • ВКонтакті
  • Facebook
  • Звичайні коментарі до публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ви можете використовувати ці теги HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*
To prove you're a person (not a spam script), type the security word shown in the picture.
Anti-spam image