«

»

Гру 21 2020

Print this Запис

Лідери Київщини на форумі Національної ради дітей та молоді

Активні, цілеспрямовані, відповідальні лідери органів учнівського самоврядування взяли участь у наймаштабнішому Всеукраїнському онлайн-форумі для молоді України «COVID-19 нас не зупинить!» за участю Президента України Володимира Зеленського. У заході взяли участь понад 1000 креативних лідерів органів учнівського самоврядування з усіх районів, міст та територіальних громад Київщини. Учасники форуму отримали додаткову інформацію про можливості для розкриття їхнього лідерського потенціалу, підвищення рівня обізнаності у сфері медійної грамотності, а також створення сприятливих умов для налагодження та посилення вже існуючої співпраці учнівської молоді з представниками дитячих організацій з різних регіонів України.

Діти та учнівська молодь обговорили разом, як перетворювати виклики 2020 року на можливості у 2021, розвивати навички для успішного життя.

В онлайн-форматі відомі українські та світові мотиваційні тренери, підприємці, блогери, співаки та інші зіркові гості розповідали про розвиток лідерства та комунікаційних навичок, підприємницького мислення та блогінгу.

На форумі були присутні багато цікавих гостей та спікерів: Микола Кулеба – Уповноважений Президента України з прав дитини, DJ Crystal Girl – наймолодша діджейка України, Кирило Невдоха, Лейла Кхудер, Дар’я Гаращук – молодіжні лідери Національної ради дітей та молоді, Іцхак Пінтосевич – міжнародний експерт з розвитку особистості, Євген Клопотенко – український кулінарний експерт, Alyona Alyona – українська реп-співачка, Анастасія Дьякова – експертка з безпечного інтернету.

Спікери мотивували учасників форуму ставити цілі та досягати їх, поділилися власними порадами як розробити власні проєкти та побудувати стратегію особистого розвитку.

   

Permanent link to this article: https://www.kids-center.com.ua/lidery-kyivschyny-na-forumi-nacionalnoi-rady-ditejj-ta-molodi/

Коментарі до статті

  • ВКонтакті
  • Facebook
  • Звичайні коментарі до публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ви можете використовувати ці теги HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*
To prove you're a person (not a spam script), type the security word shown in the picture.
Anti-spam image