«

»

Лип 09 2021

Print this Запис

Літній Leader EdCamp «ACTION-школа»

Посмішки, дружні вітання, яскраві позитивні емоції – так щоразу розпочинається зустріч лідерів органів учнівського самоврядування Київщини. Активна, ініціативна та драйвова юнь області збирається разом, щоб поспілкуватися, поділитися досвідом щодо організації проєктів, отримати корисні знання та познайомитися з цікавими людьми.

Так, 06 – 08 липня відбувся Літній Leader EdCamp «ACTION-школа» обласної ради дітей Київщини з гаслом-правилом 3 Н: Немає!Нічого!Неможливого.

Комунальний заклад Київської обласної ради «Володарська загальноосвітня спеціалізована школа-інтернат II-III ступенів – Центр реабілітації» гостинно прийняв представників органів учнівського самоврядування із 69 територіальних громад Київщини. Особливої значимості для учасників літньої школи лідерів набула зустріч з головою КОДА Василем Володіним.

Феєричним дійством ACTION-школи став флешмоб до 30-ї  річниці Незалежності України «Ми є, були, і будем ми! І Україна наша з нами!

Учасники літньої лідерської школи за період перебування в ній утвердилися в розумінні того, що сучасні тенденції розвитку дитячого лідерського руху створюють нові умови для налагодження комунікації між різними територіальними органами учнівського самоврядування в межах обласної ради дітей Київщини. Основними складовими успішної співпраці є вміння комунікувати та будувати конструктивний діалог.  Налагодження партнерських відносин є одним із найважливіших підходів у проєктній діяльності задля досягненням спільних цілей, реалізації лідерських ідей та ініціатив, адже саме це є запорукою важливих змін учнівської громади та суспільства.

Зустріч дітей не обмежувалась тільки «діловими» питаннями. Цікаве дозвілля з вікторинами, піснями під гітару, флешмобами, традиційна «вечірня свіча» – це те, без чого не проходить жоден лідерський збір і що допомагає лідерам проявити свої творчі здібності, розкрити власне «я».

Сподіваємось, що захід стане для його учасників дієвим мотивом, поштовхом для генерування нових ідей і здійснення корисних справ.

 

   

Permanent link to this article: https://www.kids-center.com.ua/litnijj-leader-edcamp-action-shkola/

Коментарі до статті

  • ВКонтакті
  • Facebook
  • Звичайні коментарі до публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ви можете використовувати ці теги HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*
To prove you're a person (not a spam script), type the security word shown in the picture.
Anti-spam image