«

»

Чер 09 2016

Print this Запис

Літо без планшетів, комп’ютерів, а головне – традиційних уроків

P1370668«Літо без планшетів, комп’ютерів, а головне – традиційних уроків», –  під таким гаслом розпочався відпочинок дітей на Таращанщині у пришкільних таборах.  Адже пришкільні табори – це не лише місце перебування дитини у час, коли батьки працюють, а й змістовне дозвілля з добре підготовленою програмою культурно-масових заходів .

І цього року пришкільні табори м. Тараща тісно співпрацюють із  Таращанським районним центром творчості дітей та юнацтва «Веселка», працівники якого за складеним графіком проводять майстер-класи для дітей міських шкіл.

Перед початком занять у майстер-класах,  діти спочатку ознайомлюються з роботою Таращанського ЦТДЮ «Веселка». А для багатьох з них центр творчості вже давно став рідним домом. І діти з радістю діляться своїми здобутками в творчих обʼєднаннях перед своїми однокласниками. 

Після змістовної екскурсії розпочинається робота: діти розписують писанки (гурток «Писанкарство»), створюють малюнки в техніці «Петриківський розпис» («Петриківський розпис»), вчаться шити елементарний одяг для ляльок (Театр моди), ліплять казкових героїв у керамічній майстерні. З  гордістю демонструють після занять у майстер-класі з квілінгу власні картини, а з класу «Мʼяка іграшка» малеча забирає власноруч виготовлені іграшки. На заняттях лялькового театру «Капітошка» діти перевтілюються у казкових героїв і навчаються володіти різними видами ляльок. Велике захоплення викликають у дітей власні епізоди мультфільмів, створені на занятті у відео студії «Креатив». 

Щоденно на заняттях майстер-класів у Таращанському ЦТДЮ навчається близько 50 дітей. Канікули розпочались цікаво і творчо!

P1370619

P1370623

P1370652

P1370659

P1370662

 

P1370676

   

Permanent link to this article: https://www.kids-center.com.ua/lito-bez-planshetiv-kompyuteriv-a-golovne-tradycijjnyh-urokiv/

Коментарі до статті

  • ВКонтакті
  • Facebook
  • Звичайні коментарі до публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ви можете використовувати ці теги HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*
To prove you're a person (not a spam script), type the security word shown in the picture.
Anti-spam image