«

»

Сер 05 2016

Print this Запис

Літо – пора незабутнього відпочинку…

карпати_спортЛіто – це весела пора нових вражень і відпочинку. Багато дітей роз’їжджаються по літніх таборах. Така можливість випала і дітям з Броварщини. В період літніх канікул оздоровлювались та активно проводили свої канікули діти з різних шкіл Броварського району, вихованці дитячо-юнацької спортивної школи, Центру дитячої та юнацької творчості та Центру патріотичного виховання учнівської молоді.

Літній відпочинок у санаторії «Карпати», що знаходиться в Мукачівському районі Закарпатської області, став своєрідним місцем існуванням дитячої самостійної країни з її законами, традиціями, урядом. Табір перетворився на окрему республіку зі своїм світом, своїми радощами і проблемами, які успішно вирішувались завдяки згуртованості колективу педагогів, вожатих і, звичайно ж, дітей, що з першого і по останній день брали активну участь у житті санаторію «Карпати».

Саме тут діти пройшли гарний вишкіл основ дитячого самоврядування. Вже в перший день заїзду було проведено гру «Будьмо знайомі», під час якої кожна дитина представила себе. Згодом було створено загони, кожен з яких мав назву, емблему, девіз, своє керівництво і з неабиякою гордістю виконувались загонові пісні. Здорове харчування, свіже повітря та дружній дитячий колектив зробили цей відпочинок незабутнім.

Кожен день в таборі був неймовірно насиченим та цікавим, який традиційно починався з ранкової зарядки. Діти встигли побувати на оглядових екскурсіях в Мукачівському замку Паланок та палаці Шенборнів (який знаходиться на території санаторію). Гуляючи на розкішній території парку, діти познайомилися з тутешнім «Джерелом Краси». Піднялись в гори на гірськолижному підйомнику аби вкотре переконатись, що в Україні неперевершені пейзажі та не оминули увагою мальовничий водоспад Шипіт, який знаходиться біля підніжжя гори Гимба.

Креативності та оригінальності дитячих ідей не було меж під час конкурсів «Містер та Міс Карпати 2016», «Піратських вечірок», різноманітних тематичних вечорів та спортивних змагань. Вкотре переконуємось, що діти Броварщини найоригінальніші та найталановитіші.

Відпочинок та оздоровлення дітей завдяки підтримці та фінансуванню Броварської районної ради та депутатського корпусу, відділу освіти Броварської РДА, КЗ «Дитячо-юнацької спортивної школи» залишиться в дитячій пам’яті та серцях назавжди.

карпати_освыта

   

Permanent link to this article: https://www.kids-center.com.ua/lito-pora-nezabutnogo-vidpochynku/

Коментарі до статті

  • ВКонтакті
  • Facebook
  • Звичайні коментарі до публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ви можете використовувати ці теги HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*
To prove you're a person (not a spam script), type the security word shown in the picture.
Anti-spam image