«

»

Вер 27 2016

Print this Запис

Львівський фестиваль стендового моделізму

dscn0553Вже вп’яте моделісти України зібрали свої творіння у Львівському палаці мистецтв, щоб потішити львів’ян та гостей міста своїми виробами з пластику, паперу, металу, смоли та інших матеріалів. Тут цілий світ у мініатюрі − собори, мости , літаки, бронетехніка, фігури, автомобілі, космічні кораблі, підводні човни, техніка майбутнього. Понад 600 робіт на заході представили 150 учасників.

     Команду Броварського районного центру дитячої та юнацької творчості у складі вихованців гуртків історико-технічного стендового моделювання (керівник Мороз В.П.), історичної реконструкції (керівник Дерлеменко В.О.),  паперопластики (керівник В.Я. Брюхов). Також гідно  представили команду юніори Андрій Писаренко та Михайленко Назар, учні Пухівської ЗОШ І-ІІІ ступенів. Довгі п’ять років вони вчились робити моделі масштабної техніки, в будь-яку погоду бігали до клубу і чекали, коли підростуть, щоб приймати участь у змаганнях.  Дочекались!  Приємно було отримувати подарунки та дипломи учасників конкурсу міжнародного рівня.

      На фестивалі присутніми були моделісти з Англії, Литви, Польщі, Росії, Білорусі, Арменії, Ірландії. Суддівство конкурсної частини фестивалю було проведено стендовиками з України за міжнародними правилами IPMS .

        Відбулася поїздка до Львова завдяки спільним турботам батьків та голови села Пухівка − Труби М.Г., який знайшов кошти.

    Запросили вихованців нашого закладу і до участі у VІІІ конкурсі стендовиків Литви та на фестиваль моделістів, що відбудеться у Білорусі. То ж до праці… І ми зможемо…

 

dscn0567

dscn0497

dscn0498

dscn0527

dscn0565

   

Permanent link to this article: https://www.kids-center.com.ua/lvivskyjj-festyval-stendovogo-modelizmu/

Коментарі до статті

  • ВКонтакті
  • Facebook
  • Звичайні коментарі до публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ви можете використовувати ці теги HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*
To prove you're a person (not a spam script), type the security word shown in the picture.
Anti-spam image