«

»

Лис 01 2017

Print this Запис

Майбутнє у твоїх руках

31 жовтня 2017 року  Комунальним закладом Київської обласної ради “Центр творчості дітей та юнацтва Київщини” на базі Національного університету біоресурсів і природокористування України проведено конференцію на тему “УЧНІВСЬКІ ЛІСНИЦТВА – ЕФЕКТИВНА ФОРМА ЕКОЛОГО-НАТУРАЛІСТИЧНОЇ ОСВІТИ, ТРУДОВОГО ВИХОВАННЯ ТА ДОПРОФЕСІЙНОЇ ПІДГОТОВКИ УЧНІВСЬКОЇ


МОЛОДІ”. Захід відбувся за підтримки департаменту освіти і науки Київської облдержадміністрації, Київського обласного та по м. Києву управління лісового та мисливського господарства, Навчально-наукового інституту лісового і садово-паркового господарства. Учасниками конференції стали близько 80 юних лісівників учнівських лісництв Київської області та їх керівників.

З привітальним словом до учасників конференції звернувся Станіслав Миколайович Ніколаєнко, ректор Національного університету біоресурсів і природокористування України, член-кореспондент Національної академії педагогічних наук України, доктор педагогічних наук, професор. У своєму зверненні Станіслав Миколайович ознайомив юних лісівників з історією університету, його видатними випускниками, закликав наполегливо навчатися, берегти довкілля і творити  Європу в Україні.

Привітав учасників конференції і перший заступник начальника Управління лісового та мисливського господарства Руслан Володимирович Гузенко, наголосивши на важливості профорієнтаційної роботи серед молоді, на тому, що лісова галузь потребує молодих, сучасних, кваліфікованих спеціалістів, які виведуть лісове господарство на якісно новий рівень.
Петро Іванович Лакида, директор Навчально-наукового інституту лісового і садово-паркового господарства, доктор сільськогосподарських наук, професор, академік Лісівничої академії наук, академік Міжнародної академії інформатизації, заслужений діяч науки і техніки України познайомив учасників заходу з перспективами розвитку особистості в умовах навчання у Національному університеті біоресурсів і природокористування України., відзначив особливості навчального процесу, представив видатних вчених інституту та запросив старшокласників на навчання до закладу.

Учасникам конференції презентовано  систему роботи з організації діяльності Дорогинського учнівського лісництва Фастівського району, вихованці якого є постійними переможцями та призерами всеукраїнських зльотів учнівських лісництв України. Керівником лісництва є Стукал Ніна Іванівна. Також досвідом роботи та своїми досягненнями поділились
вихованці Дорогинського учнівського лісництва Фастівського району, Пилиповицького Бородянського району, Ніжиловицького учнівського лісництва Макарівського району та учнівського лісництва “Паросток” міста Переяслав-Хмельницький. До обговорення питань розвитку учнівських лісництв  та їх значенні у виборі дітьми майбутньої професії долучились студенти Навчально-наукового інституту лісового і садово-паркового господарства  НУБіП України, які в минулому були вихованцями учнівських лісництв.

Для юних лісівників було проведено екскурсії до музею лісових звірів і птахів ім. О.О. Салганського, ботанічного саду НУБіП України та сучасної лабораторії Stihl.

За підсумками конференції учасникам були вручені сертифікати та подарунки.

 

   

Permanent link to this article: https://www.kids-center.com.ua/majjbutne-u-tvoih-rukah/

Коментарі до статті

  • ВКонтакті
  • Facebook
  • Звичайні коментарі до публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ви можете використовувати ці теги HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*
To prove you're a person (not a spam script), type the security word shown in the picture.
Anti-spam image