«

»

Вер 28 2017

Print this Запис

Макарівський ЦТДЮ взяв участь у Міжнародному форумі з позашкільної освіти

25 вересня 2017 року представники Макарівського центру творчості дітей та юнацтва імені Данила Туптала взяли участь у Міжнародному форумі з позашкільної освіти «Розроблення сучасної концепції позашкільної освіти в умовах децентралізації» за Грантом Президента України, що відбувся у центральному корпусі Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова. Присутніми на форумі були представники Верховної Ради, Міністерства освіти і науки, Міністерства молоді та спорту, Адміністрації Президента, Національної академії педагогічних наук та інших установ.

Ключовою частиною форуму стали виступи представників вітчизняних і закордонних діячів у позашкільній освіті та суміжних галузях, що ознайомили всіх з передовим досвідом. Для присутніх були продемонстровані стендові презентації та виставка досягнень ПНЗ України.

Родзинкою заходу стала концерт-презентація дитячих творчих колективів позашкільних навчальних закладів України. Хочемо висловити щиру подяку президентові Міжнародної асоціації позашкільної освіти, ректорові Інституту екології, економіки і права, завідувачеві кафедри позашкільної освіти НПУ імені М.П. Драгоманова Олені Володимирівні Биковській за організацію такого цікавого форуму, де розглядались нагальні і актуальні питання позашкілля.

   

Permanent link to this article: https://www.kids-center.com.ua/makarivskyjj-ctdyu-vzyav-uchast-u-mizhnarodnomu-forumi-z-pozashkilnoi-osvity/

Коментарі до статті

  • ВКонтакті
  • Facebook
  • Звичайні коментарі до публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ви можете використовувати ці теги HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*
To prove you're a person (not a spam script), type the security word shown in the picture.
Anti-spam image