«

»

Тра 14 2019

Print this Запис

«Мамина гра у «Дивосвіті»

Кожна родина – це маленький світ, маленька країна. У цій країні свої закони, звичаї, традиції. А берегинею усього цього є жінка – дружина, мама, бабуся. Уже традиційним в Україні стало святкувати День матері у другу неділю травня.

«Дивосвіт» теж створює свої традиції і цього року напередодні свята започаткував нову гру, яка так і називається «Мамина гра», яка проходила весело, жваво, захоплююче. Мами та їхні маленькі помічниці із семи творчих колективів Центру творчості демонстрували свої вміння, навички і таланти у конкурсах: «Візитка», «Дитяче меню», «Мамин портрет», «Дитяча кімната», «Мамині підказки», «Не дитяча справа». Матусі з донечками мінялися ролями, разом та поодинці виконували різні завдання, представляючи свою сім’ю та творчий колектив. По завершенню гри усі конкурсанти отримали солодкі подарунки, а переможці – квитки до кінотеатру.

Такі творчі заходи, дають можливість зрозуміти наскільки цінними один для одного є усі члени родини, колективу, показати не лише свої творчі здібності, а й любов до оточуючих. Дякуємо за цікаву гру і позитивні емоції координаторам заходу – Катерині Караваєвій та Інні Заблоцькій, культорганізаторам Вишгородського районного Центру художньої творчості дітей, юнацтва та молоді «Дивосвіт», за підтримку і допомогу у проведенні – Андріяш Олені Іванівні, директору Центру творчості та адміністрації закладу.

Мама – таке просте на перший погляд слово. А скільки тепла, любові, турботи вона дарує дітям. Не соромтеся говорити слова любові своїм матерям, дякувати за їхні недоспані ночі, широке серце, ніжні руки, мудрі поради.

   

Permanent link to this article: https://www.kids-center.com.ua/mamyna-gra-u-dyvosviti/

Коментарі до статті

  • ВКонтакті
  • Facebook
  • Звичайні коментарі до публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ви можете використовувати ці теги HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*
To prove you're a person (not a spam script), type the security word shown in the picture.
Anti-spam image