«

»

Гру 04 2014

Print this Запис

Міська акція «Бути здоровим – модно!»

IMG_6881“Здорова людина −
це найдорогоцінніший витвір природи”
(Томас Крайтель, ант. історик, філософ)

Бути сучасним підлітком – важко. А вирішувати проблеми, які постають перед особистістю у цьому віці у нашому мінливому суспільстві, – вдвічі важче. Стан здоров'я підростаючого покоління  України викликає серйозне занепокоєння. Майже 90% дітей та підлітків мають певні відхилення у здоров’ї, понад 50% студентів та призовників мають незадовільну фізичну підготовку. Щороку зростає кількість молодих людей, що вживають наркотичні речовини.

Реалії сьогодення потребують від молодої людини навичок швидкої адаптації до різноманітних явищ соціального середовища, умінь приймати самостійні відповідальні рішення та долати життєві перепони, активізувати особистісний потенціал для самореалізації та самоствердження в різноманітних сферах людської життєдіяльності. Відомо, що найпродуктивніше життєвий досвід засвоюється в підлітковому та юнацькому віці, а недооцінка цього періоду в подальшому не компенсується. Саме тому, підліткам та молоді необхідно допомогти здобути не лише знання, а й опанувати вміння жити за непростих умов сьогодення, усвідомити свою унікальність та сприяти прагненню до розвитку себе як особистості.IMG_6882

1 грудня 2014 року в міському Будинку художньої творчості дітей, юнацтва та молоді пройшла  акція  «Бути здоровим – модно!» ( в рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства»),  спрямована на формування у вихованців Міської Ради Дітей Переяслава  системи життєвих принципів ЗСЖ, стимулювання їх до самостійного й усвідомленого вибору життєвої позиції, формування знань, умінь та навичок здорового способу життя. Акція  дала змогу кожному учаснику замислитись і дати відповіді на важливі для кожного питання:   що таке здоров'я, від чого воно залежить, як його зберегти, поглибила знань учасників про переваги ведення здорового способу життя, про важливість дотримання всіх його аспектів.

IMG_6883

Діти змагалися у конкурсах «Квітка «Життя», «Народна  мудрість»,  «Жива  анкета», «Вікторина», «Що я про це знаю?», «З’їж  вітамін», аукціоні  корисних  напоїв.  Провели анкету  «Що я знаю про ВІЛ-інфекцію та СНІД?». По закінченню акції склали свою «Дорогу життя» і презентували її.

У житті постійно доводиться робити вибір. Як не помилитись? Як прийняти правильне рішення? Від наших рішень сьогодні залежить наше майбутнє. А тому, дуже важливо вчасно зробити правильний вибір.

IMG_6884

IMG_6893

   

Permanent link to this article: https://www.kids-center.com.ua/miska-akciya-buty-zdorovym-modno/

Коментарі до статті

  • ВКонтакті
  • Facebook
  • Звичайні коментарі до публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ви можете використовувати ці теги HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*
To prove you're a person (not a spam script), type the security word shown in the picture.
Anti-spam image