«

»

Чер 02 2016

Print this Запис

Міжнародний День дітей на Таращанщині

Вранці,  1 червня, на вулицях міста Тараща лунала святкова музика. В центрі міста, біля музичної школи, збиралась дітвора, щоб відзначити своє улюблене свято – Міжнародний день  дітей. Святковий банер, повітряні кульки, різнокольоровий парашут прикрашали гомінку, веселу дитячу колону, яка вирушила до центрального парку. В парку свято розпочалось з виступу вихованців танцювального ансамблю «Весняночка» Таращанського ЦТДЮ «Веселка». Дітей також привітала помічник народного депутата Гудзенка В.І. – Людмила Василівна Веряскіна, яка пообіцяла за гарну поведінку всім учасникам солодощі та незвичайні сюрпризи. А гарною поведінкою на святі вважались правила: не брати з собою поганий настрій, весело сміятись, голосно кричати, було заборонено стояти та  ходити спокійно.  

А надалі  дітей чекав цікавий квест «В країні пригод». Під  час нього вони змагались піднімати мʼяча «китайськими паличками», пробирались мінним полем, кидали дротики в повітряні кульки, лазили «павутиною». Дуже подобались учасникам конкурси на найголосніший та найдовший звук, силомір, плавання по суші в мисках.

Юні художники народної образотворчої студії «Палітра» допомагали всім присутнім мати гарний настрій – розмальовували дитячі обличчя святковими веселими масками, квітами, метеликами.

Для дітей  свято закінчилось  веселим флешмобом,  морозивом та подарунками.

А дорослі,  вже в котрий раз, переконались, що День захисту дітей – це не лише веселе свято для самих дітей, а й нагадування суспільству про необхідність захищати права малечі, прагнути, щоб усі діти росли щасливими, вчилися, займалися улюбленою справою і в майбутньому стали хорошими батьками і громадянами своєї країни.

P1370480_копия P1370508 P1370521 P1370559 P1370564 P1370565_копия P1370569 P1370574_копия P1370594 P1370596

   

Permanent link to this article: https://www.kids-center.com.ua/mizhnarodnyjj-den-ditejj-na-taraschanschyni/

Коментарі до статті

  • ВКонтакті
  • Facebook
  • Звичайні коментарі до публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ви можете використовувати ці теги HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*
To prove you're a person (not a spam script), type the security word shown in the picture.
Anti-spam image