«

»

Чер 04 2019

Print this Запис

Міжнародний день захисту дітей у м.Ржищеві

Щороку в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей – прекрасне свято радості та одвічної надії. Кожна дитина з нетерпінням очікує його, адже в цей день традиційно на дітей чекає багато несподіванок та сюрпризів. Саме з цієї нагоди 3 червня 2019 року в м.Ржищеві відбувся фестиваль вуличних розваг «Street Fest». Організаторами заходу стали працівники  Будинку дитячої та юнацької творчості, служби у справах дітей, відділу молоді та спорту, відділу освіти та ін..

В рамках фестивалю діти мали змогу показати свою ерудованість та логічне мислення  на  шаховому турнірі, пройти мінне поле, веселих стрибунців чекали класики, резинки, велика скакалка. Діти зіграли партію «живих шашок», а ще сьогодні був справжній феєрверк з мильних бульбашок. Для влучних та  спритних відбулися  змагання з дарцу, проявити свою силу та вольовитість мали змогу на  майстер -класі з вільної боротьби.

А ще на дітей чекали веселі рухливі ігри та спортивні забави. А на завершення – танцювальний флешмоб, спільне фото та морозиво!

   

Permanent link to this article: https://www.kids-center.com.ua/mizhnarodnyjj-den-zahystu-ditejj-u-m-rzhyschevi/

Коментарі до статті

  • ВКонтакті
  • Facebook
  • Звичайні коментарі до публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ви можете використовувати ці теги HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*
To prove you're a person (not a spam script), type the security word shown in the picture.
Anti-spam image