«

»

Сер 29 2017

Print this Запис

Міжнародний еколого-мистецький пленер «Діалог з природою»

Відповідно до Плану роботи НЕНЦ, затвердженого МОН України, Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді МОН України (далі-НЕНЦ) спільно з Національною спілкою художників України у серпні-вересні проводять Міжнародний еколого-мистецький пленер «Діалог з природою».

ІІ етап пленеру для юних майстрів відбудеться з 18 по 20 вересня 2017 року.

Програмою мистецько-педагогічного проекту передбачено:

• виготовлення екстер’єрних композицій на території парку НЕНЦ, з лози та іншого природного матеріалу, наприклад: просторові композиції з лози, палок, трави; композиції з тином; метелики з дерева, лози, листя; квіти з лози; птахи з трави, рогозу та інше.

• майстер-класи митців з Європи і України з декоративно-прикладного мистецтва. Забезпечимо житом для виконання дідухів, сухою травою для композицій, дерев’яними колодами та неокореною лозою, габаритним інструментом.

Учасники повинні мати з собою національний одяг, заготовки до свого проекту, особистий інструмент та матеріал для проведення майстер-класу відповідно до свого напряму.

Запрошуємо з 18 по 20 вересня 2017 року майстрів, педагогів та учнів, які володіють техніками плетіння з лози, рогозу, соломи та іншого природного матеріалу для участі у Міжнародному пленері з лозоплетіння. Автори достойних робіт будуть нагороджені грамотами НЕНЦ.

Витрати на відрядження здійснюються за рахунок організації, що відряджає. Заїзд та реєстрація учасників – 18 вересня до 13.00 год. за адресою: м. Київ, вул. Вишгородська, 19, Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді. Проїзд від залізничного вокзалу м. Київ: маршрутним таксі № 558 або181 до зупинки «Мостицька».

Від`їзд – 20 вересня після 14.00.

Куратор проекту Федоров Валерій Євгенович (моб.тел.097-230-83-42).

Для участі у заході необхідно до 10 вересня подати заявку в довільній формі на електронну адресу: yakub@nenc.gov.ua.

 

   

Permanent link to this article: https://www.kids-center.com.ua/mizhnarodnyjj-ekologo-mysteckyjj-plener-dialog-z-pryrodoyu/

Коментарі до статті

  • ВКонтакті
  • Facebook
  • Звичайні коментарі до публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ви можете використовувати ці теги HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*
To prove you're a person (not a spam script), type the security word shown in the picture.
Anti-spam image