«

»

Вер 18 2020

Print this Запис

Моделюємо процес освітньої діяльності у позашкіллі

18 вересня  2020 року  у КЗ КОР «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини» відбулася  онлайн колсант-студія з керівниками закладів позашкільної освіти Київської області. Учасниками заходу стали 82 керівники закладів позашкільної освіти.

У процесі роботи колсант-студії було окреслено широке коло питань у сфері освітньої діяльності зазначених закладів. Метою заходу було надання допомоги керівникам закладів позашкільної освіти у здійсненні  управлінської діяльності щодо формування регіональної політики функціонування системи позашкільної освіти в умовах адміністративно-територіальної реформи, державно-громадського партнерства у сфері позашкільної освіти та створення внутрішньої системи забезпечення якості освіти у зазначених закладах відповідно до сучасних вимог.

В.о. директора департаменту освіти і науки Київської обласної державної адміністрації Жанна Осипенко, звернула увагу на створення регіональної моделі розвитку позашкільної освіти в районах, містах та ОТГ Київської області. Вона наголосила на тому, що діти повинні отримувати якісну та доступну позашкільну освіту. Тому розширення мережі закладів позашкільної освіти області є одним із важливих та пріоритетних завдань місцевих органів управління освітою та органів місцевого самоврядування. Учасники колсант-студії зауважили, що при умові ефективного партнерства закладів позашкільної освіти, влади та громадськості можна досягти вагомих результатів.

В.о. начальника відділу освіти Вишгородської районної державної адміністрації Вікторія Добровольська, начальник відділу освіти Білоцерківської районної державної адміністрації Вікторія Бабенко, начальник відділу освіти культури, молоді та спорту Броварської районної державної адміністрації Людмила Чайка поінформували директорів про регіональні тенденції функціонування закладів позашкільної освіти в умовах децентралізації влади.

Про створення внутрішньої системи забезпечення якості освіти як основи сталого розвитку закладу позашкільної освіти доповіла Людмила Алексєєнко-Лемовська, заступник начальника управління Державної служби якості освіти України у Київській області, кандидат педагогічних наук, доцент.

Тамара Нестерук, в.о. директора КЗ КОР «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини» окреслила пріоритетні напрями діяльності закладів позашкільної освіти та нові підходи до їх нормативно-правового забезпечення у 2020/2021 навчальному році.

Про пріоритети та план проведення організаційно-масових заходів з дітьми та учнівською молоддю в закладах позашкільної освіти у 2020/2021 навчальному році ознайомила керівників закладів позашкільної освіти     Алла Радзвілл, заступник директора з навчально-виховної роботи КЗ КОР «Центр творчості дітей  та юнацтва Київщини».

За підсумками роботи колсант-студії було визначено пріоритетні завдання розвитку позашкільної освіти Київщини у 2020/2021 навчальному році.

   

Permanent link to this article: https://www.kids-center.com.ua/modelyuemo-proces-osvitnoi-diyalnosti-u-pozashkilli/

Коментарі до статті

  • ВКонтакті
  • Facebook
  • Звичайні коментарі до публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ви можете використовувати ці теги HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*
To prove you're a person (not a spam script), type the security word shown in the picture.
Anti-spam image