«

»

Жов 21 2021

Print this Запис

Моделювання діяльності закладів позашкільної освіти: сучасний контент

Реформування освіти зумовило оновлення ролі керівника закладу освіти. Лише той управлінець, який зацікавлений в успіхах кожного учасника освітнього процесу здатний створити творчу атмосферу в закладі, яка вплине на створення ефективної моделі управління сучасним закладом позашкільної освіти.

20 жовтня 2021 року на базі КЗ КОР «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини» відбулася  косалт-студія з розвитку управлінської компетентності «Моделювання діяльності закладів позашкільної освіти: сучасний контент» для новопризначених директорів закладів позашкільної освіти.

Учасники заходу мали можливість обговорити питання щодо сучасних підходів до управління закладом позашкільної освіти, визначивши п’ять принципів досягнення успіху. Також у ході консалт-студії директори отримали лайфхаки з формування структури та змісту створення адаптивної системи забезпечення професійної діяльності педагогів закладів позашкільної освіти. Важливим стало питання здійснення процесу моделювання внутрішньої системи якості освіти у закладі позашкільної освіти, як інструменту, який дає змогу розвивати заклад, забезпечувати і налаштовувати процеси його освітньої діяльності.

Учасникам заходу було презентовано використання сучасних форм організації та проведення масових заходів з дітьми та учнівською молоддю, здійснення проєктної діяльності в умовах оновленого змісту освіти.

   

Permanent link to this article: https://www.kids-center.com.ua/modelyuvannya-diyalnosti-zakladiv-pozashkilnoi-osvity-suchasnyjj-kontent/

Коментарі до статті

  • ВКонтакті
  • Facebook
  • Звичайні коментарі до публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ви можете використовувати ці теги HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*
To prove you're a person (not a spam script), type the security word shown in the picture.
Anti-spam image