«

»

Січ 23 2015

Print this Запис

Ми – діти вільної України!

DSC_079922 січня 2015 року у Васильківському міському Центрі дитячої та юнацької творчості відбулися урочистості з нагоди Дня Соборності України.

Метою заходу є виховання почуття гордості за свою Батьківщину, поваги до історії та культури українського народу. Вихованці гуртків закладу старанно готувалися до свята: брали участь у конкурсі на кращий малюнок «Україна – барвиста, кольорова», складали вірші про героїзм нашого народу, співали патріотичних пісень, а наймолодші діти, вихованці студії раннього розвитку «Малюк», підготували театралізовану композицію. Найактивніші гуртківці отримали подарунки від Васильківського міського голови Сергія Олександровича Сабова та директора Центру  дитячої та юнацької творчості Тетяни Андріївни Слободянюк. Сподіваємось, що мрія мільйонів українських патріотів – жити у вільній і незалежній державі – здійсниться.

Слава нашій Україні – невмируща Слава!

DSC_0849 DSC_0799 DSC_0831 DSC_0848 DSC_0796 DSC_0822

   

Permanent link to this article: https://www.kids-center.com.ua/my-dity-vilnoi-ukrainy/

Коментарі до статті

  • ВКонтакті
  • Facebook
  • Звичайні коментарі до публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ви можете використовувати ці теги HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*
To prove you're a person (not a spam script), type the security word shown in the picture.
Anti-spam image