«

»

Чер 02 2021

Print this Запис

Ми – лідери, наш голос важливий!

01 червня 2021 року депутати обласної ради дітей Київщини взяли участь у Всеукраїнському форумі лідерів учнівського самоврядування «Ми – лідери, наш голос важливий!», приурочений Міжнародному дню захисту дітей. Захід проводився Українським державним центром позашкільної освіти спільно з Всеукраїнською радою старшокласників за сприяння Міністерства освіти і науки України.

У ході заходу лідери органів учнівського самоврядування обговорили питання безпечного освітнього середовища, здорового харчування, психологічного комфорту та питання профільного навчання. Також представниками дитячих лідерських організацій було розглянуто питання розвитку молодіжного лідерського руху у територіальних громадах кожної області. Старшокласниками було ініційовано започаткування проєкту «Розвиток навичок успішного життя для молоді», проведення щорічного Всеукраїнського дня самоврядування у Міністерстві освіти і науки України, розвитку life skills лідерами шкільного самоврядування.

На сьогодні важливим є питанням збереження безпечного освітнього середовища для підлітків. З цією метою депутатами обласної ради дітей Київщини запропоновано проведення відкритого соціального челенджу «Не забирай у себе завтра!» на всеукраїнському рівні. Ініціатива була підтримана всіма учасниками форуму.

На завершення заходу відбулося нагородження лідерів – випускників органів учнівського самоврядування за підсумками роботи у 2020/2021 навчальному році. Серед найкращих і лідери обласної ради дітей Київщини з Броварської, Сквирської, Білоцерківської, Ставищенської, Вишневої, Бориспільської та Поліської територіальних громад.

  

   

Permanent link to this article: https://www.kids-center.com.ua/my-lidery-nash-golos-vazhlyvyjj/

Коментарі до статті

  • ВКонтакті
  • Facebook
  • Звичайні коментарі до публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ви можете використовувати ці теги HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*
To prove you're a person (not a spam script), type the security word shown in the picture.
Anti-spam image