«

»

Гру 04 2014

Print this Запис

Ми – такі як усі!

 
IMG_2114

3 грудня 2014 року у Міжнародний день інвалідів Центр творчості дітей та юнацтва Київщини спільно з Білоцерківським центром соціальної реабілітації змішаного типу для інвалідів і дітей-інвалідів «Шанс» провели свято творчості дітей з особливими потребами «Ми  – такі як усі!».

Це була зустріч найближчих і найкращих друзів, які щороку збираються у такий особливий день разом з батьками, щоб подарувати один одному усмішку, гарний настрій і турботу.

Світлими і теплими словами привітання відкрила захід Тамара Михайлівна Луценко – щира та відкрита жінка, чуйна господиня центру соціальної реабілітації «Шанс», на базі якого і відбулося свято. 

Свою творчість та позитивні емоції дарувала дітям з особливими потребами Качетова Катерина, вихованка народного вокального ансамблю «Співограй» Центру творчості дітей та юнацтва «Соняшник» м. Білої Церкви та учні Білоцерківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 20.

Особливим свято було і тому, що під час заходу кожна дитина, яка відвідує реабілітаційний центр, мала змогу проявити і свої творчі уміння, досягнення. Зала була прикрашена яскравими малюнками вихованців образотворчої студії, на яких були зображені різні куточки Білої Церкви. Також вихованці зачитували зворушливі рядки про Білу Церкву, колективно співали пісні «Рідний край», «Ми – такі як усі!»,  «Збудуться мрії».

Вихованці центру реабілітації від своїх однолітків отримали в подарунок чудові паперові серця як символ любові і небайдужості.

Завершилося свято спільним танком усіх учасників заходу. Дітки побажали один одному міцного здоров’я, успіхів, сяючих посмішок, добра та миру! 

IMG_2114

IMG_2060 IMG_2071 IMG_2079 IMG_2082 IMG_2091
IMG_2128

   

Permanent link to this article: https://www.kids-center.com.ua/my-taki-yak-usi-2/

Коментарі до статті

  • ВКонтакті
  • Facebook
  • Звичайні коментарі до публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ви можете використовувати ці теги HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*
To prove you're a person (not a spam script), type the security word shown in the picture.
Anti-spam image