«

»

Тра 05 2018

Print this Запис

Ми такі, як усі!

    Щороку 5 травня в Україні відзначається Міжнародний день боротьби за права людей з інвалідністю. Цього дня світова спільнота переосмислює усе, що зроблено для людей з особливими потребами, і консолідуються зусилля задля їх гармонійної інтеграції в сучасне суспільство.
Соціальна адаптація та інтеграція в суспільство дітей з особливими потребами шляхом організації їх навчання у закладах освіти є національним пріоритетом. Позашкільна освіта на сьогодні відіграє не менш важливу роль  для таких дітей у становленні, розвитку, соціалізації та визначенні життєвих пріоритетів. Саме творча діяльність відкриває перед дітьми дуже багато цікавого і нового.
    У рамках всеукраїнського проекту Фонду Порошенка, Марини Порошенко «Інклюзивна освіта – рівень свідомості нації», який реалізується у співпраці з Міністерством освіти і науки України. Та з нагоди Міжнародного дня боротьби за права людей з інвалідністю у міському парку культури та відпочинку ім. Т.Г.Шевченка відбувся святковий захід «Ми такі, як усі!», організований Комунальним закладом Київської обласної ради «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини» спільно з Комунальною установою Білоцерківської міської ради «Білоцерківський центр комплексної  реабілітації  для осіб з інвалідністю «Шанс».
     Під час заходу вихованці гуртків КЗ КОР «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини» виступили з творчими номерами – піснями, віршами та гуморесками. Організована виставка художніх творів та виробів декоративно-ужиткового мистецтва.
Також був спеціально облаштована фотозона, всі присутні мали змогу зробити фото на згадку.
      Діти одержали подарунки, нагороди та яскраві й незабутні враження!
   

Permanent link to this article: https://www.kids-center.com.ua/my-taki-yak-usi-3/

Коментарі до статті

  • ВКонтакті
  • Facebook
  • Звичайні коментарі до публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ви можете використовувати ці теги HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*
To prove you're a person (not a spam script), type the security word shown in the picture.
Anti-spam image