«

»

Кві 18 2019

Print this Запис

Мистецький челендж «Великі художники Київщини»

Вихованці та педагоги Центру дитячої та юнацької творчості Рокитнянського району долучилися до мистецького челенджу «Великі художники Київщини», який проходить у рамках Року дитини на Київщині та 16 квітня 2019 року  провели майстер-клас «Наші мрії – щасливе дитинство» для вихованців гуртків образотворчого мистецтва. Даний челендж допоміг учасникам розвинути фантазію і уявити себе у ролі митців. Здивування, захоплення, милосердя спостерігаємо на обличчях наших дітей,  адже лише щирість душі й благородство помислів можуть спонукати до прекрасної справи, допомоги хворим дітям.

Роботу переможниці Бевз Анюти, вихованки зразкового гуртка «Народні умільці» (керівник Артеменко Л.В.) буде направлено для участі у благодійному заході «Дитячі мрії». Сподіваємось, що завдяки об’єднаним зусиллям дорослих і дітей буде досягнено головну благодійну мету – підтримка онкохворих дітей Київщини.

   

Permanent link to this article: https://www.kids-center.com.ua/mysteckyjj-chelendzh-velyki-hudozhnyky-kyivschyny-2/

Коментарі до статті

  • ВКонтакті
  • Facebook
  • Звичайні коментарі до публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ви можете використовувати ці теги HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*
To prove you're a person (not a spam script), type the security word shown in the picture.
Anti-spam image