Удосконалити мистецтво чути й відчувати дитячі душі керівники гуртків мали змогу на виїзній сесії курсів підвищення кваліфікації, організованих Комунальним навчальним закладом Київської обласної ради «Київський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних кадрів». А двері для позашкільників із Іванківського, Поліського та Бородянського районів гостинно відчинив Іванківський районний центр дитячої та юнацької творчості. До нього три дні поспіль педагоги приїжджали за знаннями та, звичайно ж, професійним спілкуванням.
Під керівництвом начальника відділу освіти Іванківської районної державної адміністрації Вікторії Вікторівни Дегтяр і директора ЦДЮТ Галини Дмитрівни Марченко процес прийому “студентів” та викладачів був організований бездоганно. А у вільний від занять час для них працівниками центру була проведена екскурсія, під час якої педагоги ознайомилися з облаштуванням кабінетів і роботою тематичних виставок.
До речі, часу на оглядини було не так вже й багато. Щодень для педагогів викладачі КНЗ КОР «КОІПОПК» проводили 3 – 4 заняття. Як ветерани педагогічної праці, так і молоді керівники гуртків із цікавістю відвідували різнопланові заняття, що проходили у формі як лекцій, так і семінарів-тренінгів. Залежно від профільного напрямку діяльності гуртка, відвідувачі курсів побували на заняттях, присвячених проблемам патріотичного й профорієнтаційного виховання, психологічного супроводу вихованців гуртків, питанням роботи художньо-естетичних об'єднань. А в останній день міні-сесії позашкільникам навіть викладали основи надання домедичної допомоги.
Звичайно, що цікавий і різноманітний навчальний процес не можна було реалізувати, не залучившись підтримкою викладачів КНЗ КОР «КОІПОПК» — справжніх майстрів своєї справи. Серед них — Зінаїда Яківна Майборода (декан факультету підвищення кваліфікації), Олена Володимирівна Частнікова (доцент кафедри педагогічної майстерності), Наталія Анатоліївна Максимова (методист кабінету практичної психології та соціальної роботи), Людмила Віталіївна Багдасарова (методист кабінету профорієнтаційної роботи), Наталія Миколаївна Ревуцька (методист кабінету моніторингу освіти), Валерій Юрійович Гаврилюк (методист вищої категорії навчально-методичного кабінету виховної роботи та позашкільної освіти) та Ірина Володимирівна Дубровіна (викладач кафедри педагогічної майстерності).
До рідних навчальних закладів керівники гуртків поверталися у піднесеному настрої з цілим арсеналом нових ідей. І вже незабаром усі вони отримають свою реалізацію. Адже попереду у слухачів курсів захист авторських проектів, які мають презентувати їхню майстерність не лише з точки зору методики. Бо головне у нелегкій професії педагога — бачити душу вихованця.