«

»

Тра 05 2017

Print this Запис

На Київщині відбулися змагання веселих і найкмітливіших юних інспекторів руху

04 травня в міському Будинку культури м. Бориспіль відбулися обласні змагання КВН ЮІР. Цього року за перемогу в конкурсі змагалися 9 команд з різних куточків області. Змагання ЮІРівців проходили під гаслом «Молоде покоління – за безпеку руху!». Основна  мета – нагадати школярам про Правила дорожнього руху та спонукати їх дбати про власну безпеку.

Організатори дійства – Департамент освіти і науки КОДА, Управління превентивної діяльності Головного управління Національної поліції в Київській області за  підтримки громадської організації  «Traffic Challenge».

Програма виступу складалась з трьох етапів: привітання (візитка) «Виконуй правила – переходь правильно», конкурс новин: «Обережно діти!» та музичне домашнє завдання «Ваші документи».  Веселі та найкмітливіші юні інспектори руху у першому конкурсі представили на розсуд журі “візитку” своєї команди. Школярі в улюбленому жанрі молоді розповідали про те, як не можна жартувати з дорогою, і шуткували над тими, хто не поважає правила дорожнього руху, співали веселі пісні та дарували глядачам чимало позитивних емоцій і сміху. А ще – закликали жити за правилами й ніколи не забувати про безпеку на дорозі. Не менш яскравими були виступи команд у музичному конкурсі, тож визначити переможців змагань виявилося доволі складно.

Перемогу серед веселих та найкмітливіших юних інспекторів руху здобула команда «Вітаміни» Боярського НВК школи №3, Києво – Святошинського району. За нею слідом на другому місці – команда «ДжиДАІ» Білоцерківської школи №1, третє місце виборола команда «Крок» Іванківського району.

Підполковник поліції Олена Косенко разом з іншими організаторами привітала учасників змагань з перемогою та подякувала керівникам команд за їхню працю. Вона наголосила, що такі конкурси допомагають школярам краще засвоїти правила безпеки на дорозі.

Наостанок зустрічі переможці конкурсу отримали дипломи та подарунки.

 

За матеріалами сайту Управління превентивної діяльності

поліції в Київській області

 

   

Permanent link to this article: https://www.kids-center.com.ua/na-kyivschyni-vidbulysya-zmagannya-veselyh-i-najjkmitlyvishyh-yunyh-inspektoriv-ruhu/

Коментарі до статті

  • ВКонтакті
  • Facebook
  • Звичайні коментарі до публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ви можете використовувати ці теги HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*
To prove you're a person (not a spam script), type the security word shown in the picture.
Anti-spam image