«

»

Кві 10 2014

Print this Запис

На перехресті життєвих шляхів

IMG_7058У житті кожного з нас трапляються несподіванки, які ніяк не назвеш випадком чи збігом. У такому випадку кажуть: «Це доля». Так трапилось і після одного з обласних заходів – конференції юних краєзнавців, присвяченої 200-річчю від дня народження Т.Г. Шевченка.

Сенсацією на конференції став виступ прапрапраправнучки Микити Шевченка, старшого брата Тараса Григоровича. Куценко Тетяна, так звати нащадка роду Великого Кобзаря, презентувала своє генеалогічне дерево, починаючи від Микити Шевченка. Дівчинка одразу ж опинилась в центрі уваги. Більше того, її разом з батьками запросили на прем’єру опери «Шлях Тараса», яка відбудеться незабаром в Донецькому театрі опери і балету.
Запрошення надійшло від педагога з Білої Церкви – доньки Олександра Рудянського, композитора, заслуженого діяча мистецтв України. Саме він близько 20 років тому написав оперу «Шлях Тараса», яка протягом 20-ти років пролежала на полиці. По-достоїнству твір оцінили тільки зараз…
Ось так на обласній краєзнавчій конференції доля звела двох близьких по духу людей… Випадковість? Ні, це доля, яка підказує правильний шлях до пізнання самих себе, свого коріння, свого минулого.

Завантажити презентацію "Ми – Шевченкового роду діти"

 

   

Permanent link to this article: https://www.kids-center.com.ua/na-perehresti-zhyttevyh-shlyahiv/

Коментарі до статті

  • ВКонтакті
  • Facebook
  • Звичайні коментарі до публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ви можете використовувати ці теги HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*
To prove you're a person (not a spam script), type the security word shown in the picture.
Anti-spam image