«

»

Січ 24 2019

Print this Запис

На Васильківщині розпочато роботу зі створення куренів у закладах освіти

Всеукраїнська дитячо-юнацька військово-патріотична гра «Сокіл» («Джура») є системною формою національно-патріотичного виховання дітей та молоді.

Згідно Постанови Кабміну України від 17 жовтня 2018 року №845 «Про питання щодо національно-патріотичного виховання» одним з завдань є створення осередків учнівського самоврядування – куренів – за методикою пластової (скаутської) гурткової системи, тобто через взаємодію роїв у рамках куреня, під керівництвом ради ройових та опікою виховника: розподіляючи відповідальність між собою, учасники Гри ухвалюють рішення, організовують, здійснюють та оцінюють свою діяльність.

На Васильківщині розпочинається плідна робота щодо створення куренів.

Методистом Васильківського районного Центру творчості дітей та юнацтва Катериною Шевченко  ще у листопаді 2018 року було проведено тренінг для виховників роїв закладів освіти району. Метою навчання було ознайомлення учасників з методикою створення куренів, системою та формою їх роботи.

Наразі розпочато челендж серед органів учнівського самоврядування «Створи курінь у своєму закладі освіти» з метою гуртування молоді та формування куренів.

Калинівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 дала старт челеджу #kureni_vr, адже саме у цьому закладі ще з  2015 року вже діє три курені: імені БогданаХмельницького, імені Івана Мазепи та Павла Скоропадського.

Готові і з вами поділитися нашим досвідом!

ВАСИЛЬКІВСЬКИЙ РАЙОННИЙ ЦДЮТ РОЗПОЧИНАЄ РОБОТУ ПО СТВОРЕННЮ КУРЕНІВ В ЗАКЛАДАХ ОСВІТИ ВАСИЛЬКІВЩИНИЗгідно Постанови Кабміну України від 17 жовтня 2018 року №845 Про питання щодо національно-патріотичного виховання, на Васильківщині розпочинається робота щодо створення куренів!Наприкінці листопада був проведений тренінг для виховників джур.Сьогодні ми розпочинаємо челендж "Створи курінь у своєму закладі" з метою гуртування молоді та створення куренів! Калинівська ЗОШ І-ІІІ ст. №2 дає старт, адже в даному закладі з 2015 року діє три курені!В ході будуть продовжуватися проведення тренігів, навчань для виховників! Отже, виклик отримує ГРЕБІНКІВСЬКА ГІМНАЗІЯ!Слава Україні! #dzhura_2019#hurtuyemo_molod#kureni_vr

Опубліковано Васильківський Районний Середа, 23 січня 2019 р.

   

Permanent link to this article: https://www.kids-center.com.ua/na-vasylkivschyni-rozpochato-robotu-zi-stvorennya-kureniv-u-zakladah-osvity/

Коментарі до статті

  • ВКонтакті
  • Facebook
  • Звичайні коментарі до публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ви можете використовувати ці теги HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*
To prove you're a person (not a spam script), type the security word shown in the picture.
Anti-spam image