«

»

Бер 22 2016

Print this Запис

Нагородження переможців конкурсу плакатів «Безпека дорожнього руху – це життя!»

 IMG_787222 березня у приміщенні департаменту освіти і науки Київської обласної державної адміністрації відбулася церемонія нагородження переможців обласного конкурсу плакатів «Безпека дорожнього руху – це життя!», який проходив у рамках освітнього проекту «Центр безпеки життєдіяльності».

Організатори конкурсу – департамент освіти і науки Київської обласної державної адміністрації та  Комунальний заклад Київської обласної ради «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини» спільно з Управлінням превентивної діяльності Головного управління національної поліції в Київській області.

Конкурс проводився з метою популяризації  безпечної поведінки дітей та учнівської молоді на  дорозі, попередження негативних наслідків дорожньо-транспортних пригод та дитячого дорожньо-транспортного травматизму. Цього року на участь у заході подано 74 дитячі роботи, які  наразі експонуються в Центрі творчості дітей та юнацтва «Соняшник» м. Біла Церква. Плакати переможців конкурсу розміщено у фойє департаменту освіти і науки  Київської обласної державної адміністрації. 

До учасників заходу з вітальним словом звернулася Асаєвич Наталія Миколаївна, начальник відділу соціального захисту, інтернатних та позашкільних закладів  департаменту освіти і науки Київської обласної державної адміністрації. Завідувач відділу науково-технічної творчості КЗ КОР «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини» Карлінська Людмила Дмитрівна  презентувала обласний проект «Центр безпеки життєдіяльності», в рамках якого проводиться низка цікавих і актуальних заходів з дітьми та учнівською молоддю.

IMG_7872

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

У церемонії нагородження переможців конкурсу плакатів взяли участь Компанець Сергій Володимирович, підполковник поліції, заступник начальника управління превентивної діяльності Головного управління національної поліції в Київській області; Семенцов Володимир Володимирович, засновник благодійного фонду «Демократичний розвиток»; Дробишева Ольга Валеріївна, координатор національної програми з попередження дорожньо-транспортного травматизму дітей та молоді «Traffic Challenge»;  а також керівники та вихованці гуртків – переможці конкурсу з Броварського, Васильківського, Згурівського, Іванківського, Макарівського, Сквирського, Тетіївського районів, міст Біла Церква та Ірпінь.

Дітей – переможців обласного конкурсу плакатів нагороджено грамотами і цінними подарунками, а також для них проведено екскурсію до Музею води у Києві.

Церемонію нагородження транслюватимуть 22 березня о 19.00 в ефірі телеканалу 2+2. 

 

IMG_7936

   

Permanent link to this article: https://www.kids-center.com.ua/nagorodzhennya-peremozhciv-konkursu-plakativ-bezpeka-dorozhnogo-ruhu-ce-zhyttya/

Коментарі до статті

  • ВКонтакті
  • Facebook
  • Звичайні коментарі до публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ви можете використовувати ці теги HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*
To prove you're a person (not a spam script), type the security word shown in the picture.
Anti-spam image