«

»

Січ 25 2017

Print this Запис

Найкраще місце на землі – Українські Карпати!

CjkgyqM74TsЧудові зимові дні з 19 по 24 січня вихованці гуртків «Юний мандрівник» КЗ БРР «Броварський районний центр патріотичного виховання учнівської молоді», що працюють на базі Великодимерського СЗО НВК (керівник гуртка Ляхор І. В.) та Плосківського НВО (керівник Хандуріна Ю. В.) запам’ятають надовго. Юні мандрівники здійснили  екскурсійну подорож до с.Пилипець Воловецького району Закарпатської області.

Школярі милувалися краєвидами засніжених Карпат, каталися на лижах, познайомилися з історією та традиціями Закарпаття, відвідали найбільший водоспад України – Шипіт. Під гуркіт  невгамовного водоспаду кожен мріяв про щось своє, сокровенне та загадував бажання ще раз приїхати в ці чудові місця.

Повертаючись до дому через Головний Карпатський хребет, милуючись красою нашої України ми  ще більше утвердилися в думці, що світ може бути таким дивовижним: могутні смереки та засніжені схили назавжди залишаться у їх серцях.Після цікавої екскурсії вихованці повернулися додому з масою неймовірних вражень.

 

qw-61hNmbqk

Изображение_025

Изображение_031

   

Permanent link to this article: https://www.kids-center.com.ua/najjkrasche-misce-na-zemli-ukrainski-karpaty/

Коментарі до статті

  • ВКонтакті
  • Facebook
  • Звичайні коментарі до публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ви можете використовувати ці теги HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*
To prove you're a person (not a spam script), type the security word shown in the picture.
Anti-spam image