«

»

Лис 11 2021

Print this Запис

Найвища нагорода – щасливі очі дітей!

Під таким гаслом відбулася творча зустріч колективу Васильківського міського центру дитячої та юнацької творчості з колишнім директором Тетяною  Слободянюк, з нагоди її ювілею. Тетяну Андріївну  з особливою шаною вітали вихованці гуртків та педагоги, директор центру Олена Гаркавенко висловила слова вдячності  та вручила  пам’ятну медаль «За відданість справі». На свято завітали начальник управління освіти  Васильківської міської ради Ліля Козак та  голова профспілки освітян Любов Байда, які вручили почесну грамоту Тетяні Андріївні,  за багаторічну працю та високу професійну майстерність.  З теплими щирими словами надіслали відео вітання  позашкільники Центру творчості дітей та юнацтва Київщини. Тетяна Андріївна також отримала вітання і грамоту   від Президента Міжнародної асоціації позашкільної освіти Олени Биковської,  яка наголосила на  вагомий особистий  внесок директора ВМЦДЮТ у розвиток позашкільної освіти України. В цей день було сотні повідомлень та дзвінків, вітали колеги і колежанки з усіх куточків України та різних країн світу, адже Тетяна Андріївна дала путівку в життя не одному поколінню.

Ми пишаємося тим, що нам пощастило працювати і вчитися у Тетяни Андріївни Слободянюк, людини з великим серцем, яка і досі радіє за успіхи   наших вихованців. Здоров’я вам, і многая літа, наша наставниця по життю!

   

Permanent link to this article: https://www.kids-center.com.ua/najjvyscha-nagoroda-schaslyvi-ochi-ditejj/

Коментарі до статті

  • ВКонтакті
  • Facebook
  • Звичайні коментарі до публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ви можете використовувати ці теги HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*
To prove you're a person (not a spam script), type the security word shown in the picture.
Anti-spam image