«

»

Чер 26 2018

Print this Запис

Насичений подіями червень у «Звитязі»

Насиченим видався червень для викладачів і учнів Центру допризовної підготовки «Звитяга». Протягом трьох тижнів на базі БНВО «Звитяга» працював військово-спортивний  табір з денним перебуванням «Звитяга», який відвідали 147 учнів навчальних закладів міста. Щодня йшла  підготовка рою «Нічна варта» Білоцерківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №9 з поглибленим вивченням іноземних мов  до участі в обласному етапі гри «Джура».

А ще цікавим видався проект щодо співпраці викладачів Центру і керівництва навчального центру Української Добровольчої Армії. У період з 13 по 22 червня 2018 року викладачі центру майор Ситник Тетяна Володимирівна і майор Бебко Микола Євгенович з вихованцями центру – учнями закладів освіти міста (гімназії № 1, БСШ № 12, БЗШ № 18 та колегіуму) відвідали навчальний центр Української Добровольчої Армії, який базується на третій лінії оборони. Разом з учнями Білої Церкви на базі центру працювали старшокласники  з Черкас. З учнями працювали бійці-волонтери щодо удосконалення життєво необхідних знань  у цивільному житті та під час бойових дій. Жили учні за правилами і розпорядком бійців центру. Вихованці Центру «Звитяга» витримали і фізичні, і психологічні навантаження. У Білу Церкву повернулась команда з новими враженнями.

 

   

Permanent link to this article: https://www.kids-center.com.ua/nasychenyjj-podiyamy-cherven-u-zvytyazi/

Коментарі до статті

  • ВКонтакті
  • Facebook
  • Звичайні коментарі до публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ви можете використовувати ці теги HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*
To prove you're a person (not a spam script), type the security word shown in the picture.
Anti-spam image