«

»

Кві 08 2020

Print this Запис

Навчаймося онлайн

6 квітня 2020 року педагоги та вихованці гуртків Васильківського міського центру дитячої та юнацької творчості взяли участь в учнівсько-студентській онлайн-дискусії у хмарному середовищі ZOOM для учнів – членів наукового відділення економіки “Дослідницький проєкт МАН: нові реалії, переваги, перспективи”. КОКПНЗ «Мала академія наук учнівської молоді» спільно з кафедрою менеджменту ім. проф. Й.С. Завадського Національного університету біоресурсів і природокористування України акцентували онлайн-захід на методах наукового дослідження, що є досить актуальним у сучасному учнівському середовищі. Заступник директора та керівник гуртка «Краєзнавець» Розумнюк А.А., керівник гуртка «Науки про Землю» Бондар Л.С., керівник гуртка «Юний винахідник» Трьохбратська М.С. разом зі своїми вихованцями провели онлайн-обговорення отриманої інформації.

Дякуємо організаторам за змістовний і цікавий онлайн-захід. Не сумуймо під час карантину, залишаймося вдома і навчаймося онлайн!

 

   

Permanent link to this article: https://www.kids-center.com.ua/navchajjmosya-onlajjn/

Коментарі до статті

  • ВКонтакті
  • Facebook
  • Звичайні коментарі до публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ви можете використовувати ці теги HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*
To prove you're a person (not a spam script), type the security word shown in the picture.
Anti-spam image