«

»

Жов 21 2019

Print this Запис

Навчально-практичні заняття у Центрі ВПВ та ДП БНВО “Звитяга” для учнів 7 класів

18 жовтня 2019 року на базі Центру військово-патріотичного виховання та допризовної підготовки БНВО «Звитяга» відбулись навчально-практичні заняття з «Основ військової підготовки» та «Основ медичної підготовки» в рамках проведення  міського етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл»(«Джура») для учнів 7-х класів закладів освіти Білої Церкви.

205 учасників із 21 закладу освіти міста вишикувались на урочистому відкритті заходу, і ройові команд доповіли про готовність команди.

На святі була присутня начальник відділу позашкільної освіти та виховної роботи управління освіти і науки Білоцерківської міської ради Щербань Лариса Олексіївна. Звертаючись до учнів, Лариса Олексіївна зазначила, що нашій державі потрібен мир, велику ціну ми платимо за нашу незалежність. І тому кожен українець повинен вміти стати на захист держави. Вона привітала учасників військового вишколу, побажала всім міцного здоров’я і миру нашій Україні.

Кожний рій проголосив  назву рою і своє гасло, отримав  маршрутний лист, і розпочалось  цікаве дійство. Впродовж двох годин всі рої мали нагоду відпрацювати з офіцерами і викладачами Центру військово-патріотичного виховання і допризовної підготовки «Звитяга»  практичні заняття з теми «Основи військової підготовки». Офіцери розказали учням про вибухонебезпечні  предмети, надали можливість семикласникам виконати вправу «Спорядження магазину набоями», показали як проводити неповне розбирання і збирання АК-74, а також презентували  пневматичну гвинтівку. Рої також відвідали навчально-практичні заняття з теми «Основи медичної підготовки». Для учнів 7-х класів вчителі Центру і вихованці гуртків «Юні медики» та «Тактична медицина» підготували і провели  заняття щодо зупинки кровотеч, обробки ран, надання першої домедичної допомоги.

Для учнів 7-х класів ці заняття були першою сходинкою до опанування основ військової підготовки та першої домедичної допомоги. Такий вишкіл – це ще одна сходинка до міського фіналу Всеукраїнської військово-патріотичної дитячо-юнацької гри «Сокіл»(«Джура»).

   

Permanent link to this article: https://www.kids-center.com.ua/navchalno-praktychni-zanyattya-u-centri-vpv-ta-dp-bnvo-zvytyaga-dlya-uchniv-7-klasiv/

Коментарі до статті

  • ВКонтакті
  • Facebook
  • Звичайні коментарі до публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ви можете використовувати ці теги HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*
To prove you're a person (not a spam script), type the security word shown in the picture.
Anti-spam image