«

»

Вер 25 2014

Print this Запис

Нехай янголи вас оберігають

P1230588Вихованці Таращанського районного центру творчості дітей та юнацтва «Веселка» активно беруть участь у благодійній акції «Діти Київщини – воїнам АТО». 

Гуртківці готують сувеніри, браслети з патріотичною символікою, пишуть листи та створюють малюнки. В своїх посланнях щиро бажають захисникам Вітчизни перемоги, здоров’я і щасливого повернення додому.

Вихованці гуртка «Художнє в’язання» приготували теплі подарунки – шкарпетки. В кожну пару виробу діти вклали свої листи із словами подяки за героїзм і мужність.

Вихованці народної образотворчої студії «Палітра» написали листи із словами вдячності для воїнів-таращанців, які були поранені у зоні проведення АТО і зараз перебувають на лікуванні у військових госпіталях   м. Біла Церква та м. Києва. А своєрідними подарунками в листах були  малюнки, у які діти вклали всю свою любов до України, до її героїв. 

P1230582 ???????????????????????????????

   

Permanent link to this article: https://www.kids-center.com.ua/nehajj-yangoly-vas-oberigayut-2/

Коментарі до статті

  • ВКонтакті
  • Facebook
  • Звичайні коментарі до публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ви можете використовувати ці теги HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*
To prove you're a person (not a spam script), type the security word shown in the picture.
Anti-spam image