«

»

Чер 01 2020

Print this Запис

Немає більшого щастя, аніж посмішки та сміх щасливих дітей!

Дитинство – найніжніший та найщасливіший час у житті кожної людини. Кожен день наповнений новими відкриттями та пригодами. А у пам`яті залишаються тільки найяскравіші спогади.

Щороку в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей – прекрасне свято радості та надії. Адже саме в дітях ми хочемо бачити здійснення своїх мрій і сподівань, прагнемо, щоб вони росли здоровими та радісними, прославляли свої родини і рідний край.

Комунальний заклад Броварської районної ради «Центр позашкільної освіти» бере участь в обласній віртуальній виставці дитячих робіт декоративно-ужиткового мистецтва, присвяченій до Міжнародного дня захисту дітей, що проходитиме у період з 01 червня до 08 червня 2020 року, яку проводить Комунальний заклад Київської обласної ради «Центр народної творчості та культурно-освітньої роботи».

Приємно було долучитись до обласного заходу «Таланти твої, Київщино!». Вихованці КЗ Броварської районної ради «Центр позашкільної освіти» підготували відеопривітання від талановитої молоді Броварщинини. Окрема вдячність нашим талановитим діткам гуртка «Шкільна естрада», який працює на базі Плосківського НВО під гідним керівництвом Ніни Ніколаєнко та «GatsbyMediaGroupKids», який працює на базі Требухівської ЗОШ І-ІІІ ст., а також Вадиму Горобцю, які є медіа партнерами обласних масових заходів з дітьми та учнівською молоддю.

Творчі здобутки, досягнення та перемоги вихованців КЗ Броварської районної ради «Центр позашкільної освіти» за 2019/2020 навчальний рік в обласних та Всеукраїнських конкурсах, фестивалях можна побачити у відеофільмі, який розміщено на нашій офіційній сторінці у фейсбуці.

Немає більшого щастя, аніж посмішки та сміх щасливих дітей. І саме на дорослих покладено важливу місію – робити усе, щоб дитячі мрії стали дійсністю. Тому так приємно зігрівати теплом і любов’ю кожне дитяче серце, об’єднувати зусилля заради майбутнього, і тоді матимемо надію, що маленькі діти виростуть достойними людьми й неодмінно стануть гордістю нашої держави.

   

Permanent link to this article: https://www.kids-center.com.ua/nemae-bilshogo-schastya-anizh-posmishky-ta-smih-schaslyvyh-ditejj/

Коментарі до статті

  • ВКонтакті
  • Facebook
  • Звичайні коментарі до публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ви можете використовувати ці теги HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*
To prove you're a person (not a spam script), type the security word shown in the picture.
Anti-spam image