«

»

Гру 12 2016

Print this Запис

Незабутня мандрівка до футбольного світу!

OLYMPUS DIGITAL CAMERAУ шанувальників футболу всього світу є свято – Всесвітній день футболу, який відзначається 10 грудня кожного року. Футбол це гра мільйонів, вид спорту, який для багатьох не просто гра, а стиль життя.

9 грудня 2016 року 90 вихованців гуртків КЗ БРР «Броварський районний центр патріотичного виховання учнівської молоді», школярів Великодимерського, Плосківського, Красилівського, Требухівського, Шевченківського, Літківського, Пухівського навчальних закладів  відвідали з екскурсією Національний музей «НСК-Олімпійський». Це була незабутня подія, яка дала можливість зазирнути за лаштунки найбільшого стадіону України. Екскурсія супроводжувалась захопливою розповіддю про особливості стадіону, цікавими фактами про процес реконструкції та багаторічної історії його існування. А, що може бути більш захопливим ніж побувати у роздягальнях футболістів, де улюблені гравці готуються до майбутнього матчу. Це казка, про яку мріють юні спортсмени та вболівальники! Наші юні вболівальники відвідали роздягальні ФК «Динамо», також приміщення для відпочинку, які готові прийняти гравців одразу після змагання на полі та забезпечити швидку допомогу. На кінець екскурсії школярі пройшли тунелем, яким футболісти виходять на поле, до яскравого світла арени, де відчули себе футболістами, на яких чекає близько 70 тисяч вболівальників.

Адміністрація та педагогічний колектив комунального закладу Броварської районної ради «Броварський районний центр патріотичного виховання учнівської молоді» подарували своїм вихованцям незабутню мандрівку до футбольного світу.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA 

[OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA 

OLYMPUS DIGITAL CAMERA 

   

Permanent link to this article: https://www.kids-center.com.ua/nezabutnya-mandrivka-do-futbolnogo-svitu/

Коментарі до статті

  • ВКонтакті
  • Facebook
  • Звичайні коментарі до публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ви можете використовувати ці теги HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*
To prove you're a person (not a spam script), type the security word shown in the picture.
Anti-spam image