«

»

Тра 29 2017

Print this Запис

Нові перемоги юного авіамоделіста Київщини

Нещодавно у місті Києві на базі Центрального аерокосмічного клубу ТСО України ім. О.К.Антонова відбулись два етапи Кубку Світу з кордових авіамоделей: Кубок Світу Kiev Cup та Кубок Світу Warshaw Cup. У змаганнях взяли участь 107 авіамоделістів з Австралії, Аргентини, Бельгії, Бразилії, Білорусі, Великобританії, Ізраїлю, Литви, Молдови, Польщі, Румунії, Угорщини, України та США. Привітати спортсменів та побажати їм успіхів приїхали президенти Федерацій авіамодельного спорту Польщі та України.

На відкритті Кубку Світу усіх іноземних гостей та українців вразив виступ Народного художнього колективу «Спортивно-танцювального ансамблю «Пульс» Центру творчості дітей та юнацтва «Шевченківець», який показав усю красу українського танцю.

Юний авіамоделіст Кучер Микола, вихованець  авіамодельного гуртка Комунального закладу Київської обласної ради «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини» (керівник Садомов В.А.), в особистому заліку у класі пілотажних моделей здобув перше місце на етапі Кубку Світу Kiev Cup та третє місце на етапі Кубку Світу Warshaw Cup. Вітаємо Миколу з цією перемогою!

У серпні місяці в Угорщині він буде представляти Київщину на Чемпіонаті Європи з авіамодельного спорту (кордові моделі).

Побажаємо нашому юному таланту спортивних успіхів та нових перемог!

   

Permanent link to this article: https://www.kids-center.com.ua/novi-peremogy-yunogo-aviamodelista-kyivschyny/

Коментарі до статті

  • ВКонтакті
  • Facebook
  • Звичайні коментарі до публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ви можете використовувати ці теги HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*
To prove you're a person (not a spam script), type the security word shown in the picture.
Anti-spam image