«

»

Чер 07 2016

Print this Запис

Нові здобутки талановитих дітей Борисполя

Веселі мухоморчикиУ перші дні літа вихованці Будинку дитячої та юнацької творчості м. Бориспіль взяли участь у двох міжнародних конкурсах. Так, 5 червня 2016 року в місті Київ відбувся міжнародний конкурс-фестиваль для дітей та молоді «Зоряні мости». Найвищу нагороду фестивалю – «Гран-прі» виборов  хоровий колектив «Веселочки» (керівник Крастиченко В. В.)  та солістка Діана Киричок; І місця-завоював ансамбль, ІІ місця у Пружинської Марії, Перка Івана, Крастиченко Катерини, Фесенко Даші; ІІІ місце – у Коляди Вікторії, яка вперше взяла участь у конкурсі такого рівня.

Зразковий хореографічний ансамбль «Грація» (керівники Пилипчук Н.В., Пилипчук А.С.) 5 червня 2016 року взяв участь у Міжнародному дитячому фестивалі-конкурсі мистецтв «Соняшник», який проходив у Колонній залі Київської міської державної адміністрації. Колектив з Борисполя виборов І місце в номінації «Естрадна хореографія» і ІІ місце в номінації «Малюки»  – діти 4-5 років. Це їх перші кроки на сцені.

Діти цікаво провели вихідний день – творчо спілкувались, отримали солодкі подарунки.

image-0.02.01.93a9e65e0bc72d9a21dd7bd9b76f3b6e2a90ccb24e4f3d0ebf78a901c093e482-V

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

На галявині 1

   

Permanent link to this article: https://www.kids-center.com.ua/novi-zdobutky-talanovytyh-ditejj-boryspolya/

Коментарі до статті

  • ВКонтакті
  • Facebook
  • Звичайні коментарі до публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ви можете використовувати ці теги HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*
To prove you're a person (not a spam script), type the security word shown in the picture.
Anti-spam image