«

»

Січ 06 2016

Print this Запис

Новорічне свято для лідерів учнівського самоврядування

A0dJQs-ENBw05 січня в Білоцерківському будинку художньої творчості проведено новорічне свято для лідерів органів  учнівського самоврядування Київщини. Відзначити прихід нового року в дружньому колі зібралися близько 150 дітей-лідерів.

Активні й дієві представники органів учнівського самоврядування прибули на захід не з порожніми руками: кожна делегація районів та міст Київщини підготувала цікаві творчі номери, різноманітні розваги та сюрпризи. Діти із задоволенням демонстрували свої таланти: співали, танцювали, проводили інтерактивні ігри, конкурси. Родзинкою заходу стала інтерактивна казка з використанням екрану.

Винагородою за творчість і завзятість, ініціативність для дітей стали солодкі подарункові набори, а також гарний настрій, спілкування з друзями.

eSGSZJx4__E

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

H15JeKopgbo

   

Permanent link to this article: https://www.kids-center.com.ua/novorichne-svyato-dlya-lideriv-uchnivskogo-samovryaduvannya-3/

Коментарі до статті

  • ВКонтакті
  • Facebook
  • Звичайні коментарі до публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ви можете використовувати ці теги HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*
To prove you're a person (not a spam script), type the security word shown in the picture.
Anti-spam image