«

»

Січ 02 2015

Print this Запис

Новорічні пригоди Лунтика в Переяславі–Хмельницькому

IMG_702629 грудня в Будинку художньої творчості дітей, юнацтва та молоді міста Переяслава-Хмельницького вихованці вітали інопланетянина Лунтика на новорічному святі.
Лунтик не знав як треба святкувати новорічні свята, але він дуже хотів навчитися, й зробити дитяче свято добрішими та веселішими. Проте йому хотіли завадити підступні Вупсень, Пупсень та Баба Яга, яка навіть переодяглася в костюм Діда Мороза й намагалися зіпсувати свято Лунтику і дітям. Вони привели з собою жадібних жуків (вихованці хореографічної студії «Перлина»), які змагалися з дітьми в цікавих естафетах та конкурсах.

Невиховані, ледачі бешкетники Вупсень і Пупсень навіть на святі спромоглися знаходити для себе неприємності. Проте їм притаманні усі дитячі бажання, а також вони по-своєму талановиті адже  уміють добре танцювати і проводити ігри. Тому після чаклування маленьких чарівниць (акробатично-хореографічна студія «Фантазія») неслухи та злюки стали добрішими та вихованішими. А Лунтик в свою чергу навчився водити хороводи  із Дідом Морозом та Снігурочкою та святкувати новорічні свята.
 

IMG_7023

   

Permanent link to this article: https://www.kids-center.com.ua/novorichni-prygody-luntyka-v-pereyaslavi-hmelnyckomu/

Коментарі до статті

  • ВКонтакті
  • Facebook
  • Звичайні коментарі до публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ви можете використовувати ці теги HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*
To prove you're a person (not a spam script), type the security word shown in the picture.
Anti-spam image