«

»

Гру 26 2018

Print this Запис

Новорічні пригоди тролів

    Новорічний час – чудова пора, коли діти загадують бажання, вірять у казку та здійснення чудес. Адже кожна дитина незалежно від її здібностей та можливостей прагне уваги, любові й тепла, бажає проявити свої творчі вміння та досягнення. І саме з цією важливою метою у закладах позашкільної освіти щорічно відбуваються святкові концерти, вистави, зустрічі тощо.

    26 грудня 2018 року у Білоцерківському центрі соціальної реабілітації змішаного типу для інвалідів і дітей-інвалідів «Шанс» відбулась святкова вистава «Новорічні пригоди тролів» для дітей з особливими потребами, які є  вихованцями Комунального закладу Київської обласної ради «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини».

   Всі присутні із захопленням подивилися цікаву театралізовану виставу з казковими героями. Чудову концертну програму подарували вихованці зразкової театральної студії «Живе слово» КЗ КОР «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини» під керівництвом Т.В.Юнцової.

   Діти отримали солодкі подарунки – імбирне печиво від чарівних тролів! Свято вдалося на славу – дуже сподобалося і дітям, і батькам, і педагогам.

   

Permanent link to this article: https://www.kids-center.com.ua/novorichni-prygody-troliv/

Коментарі до статті

  • ВКонтакті
  • Facebook
  • Звичайні коментарі до публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ви можете використовувати ці теги HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*
To prove you're a person (not a spam script), type the security word shown in the picture.
Anti-spam image