«

»

Січ 14 2022

Print this Запис

Новорічно-різдвяний флешмоб «Феєрверк побажань на Київщині»

#КиївщинаРіздвяна2022

/у рамках обласного арт-проєкту

«Розмалюємо Київщину – від сірості до яскравості»/

 З 30 грудня 2021 року по 14 січня 2022 року на Київщині був організований та проведений Новорічно-різдвяний флешмоб «Феєрверк побажань на Київщині». Цей прекрасний період завжди надихає нас на творчість!

Зазвичай, казкову затишну новорічну атмосферу створюють сніг, ялинкові прикраси, паперові сніжинки й дзвоники, ошатні гірлянди, мерехтливі ліхтарики, барвисті панчохи, запах мандарин, які нам добре знайомі з дитинства.

Але не менш важливою частинкою всіх новорічно-різдвяних свят є вітальні листівки, неповторні handmade-подарунки, новорічні віншувальні відеоролики, тематичні пісні (колядки, щедрівки, вітання з новорічними святами тощо), які налаштовують нас на святковий лад.

Київщина  активно брала участь у підготовці до зустрічі Нового року та святкування Різдва, починаючи із Дня Святого Миколая, про що свідчать кількість учасників у Новорічному святковому флешмобі #КиївщинаРіздвяна2022 , метою якого було відродження вікових звичаїв і традицій святкування Нового року та іздваРіздва Різдва на Київщині, популяризація сімейних цінностей, патріотичне виховання дітей та учнівської молоді, створення святкової атмосфери в переддень новорічно-різдвяних свят.

Всі творчі ідеї можна переглянути за активним хештегом #КиївщинаРіздвяна2022 у мережі facebook та надихнутися разом з нами.

   

Permanent link to this article: https://www.kids-center.com.ua/novorichno-rizdvyanyjj-fleshmob-feerverk-pobazhan-na-kyivschyni/

Коментарі до статті

  • ВКонтакті
  • Facebook
  • Звичайні коментарі до публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ви можете використовувати ці теги HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*
To prove you're a person (not a spam script), type the security word shown in the picture.
Anti-spam image