«

»

Гру 15 2020

Print this Запис

Новорічний handmade

Незабаром вся країна святкуватиме Новий 2021 рік! Окрасою  всіх новорічних свят є ошатна ялинка. Якщо вона з’являється в будинку, офісі, освітньому закладі, то створюється така атмосфера. яка наповнюється трепетним очікуванням дива і передчуттям зимової казки. Традиція прикрашати ялинку до зимових свят існує в абсолютно різних куточках планети. Тож і Україна не є винятком. Новорічну красуню любить не тільки малеча, а й дорослі.

Креативно підійшло до зустрічі Нового 2021 року і Управління превентивної діяльності Головного управління Національної поліції в Київської області. З метою налагодження відносин між поліцією та молоддю, широкому залученню школярів до соціальної активності, національно-патріотичному вихованню дітей працівниками поліції запропоновано вихованцям Центру творчості дітей та юнацтва Київщини долучитися до національно-патріотичної акції «Орнамент для ялинки».

 

Вихованці гуртків «Сувенірна майстерня» (керівник Тонка І.П.) та народної студії образотворчого мистецтва (керівники Бєла В. Л., Мілейко О.Б.) розмалювали та декорували новорічні кульки в орнамент вишиванки, притаманний Київщині. Також діти підготували кульки з написом «Поліція Київської області», гербом Київської області та логотипом ювенальної превенції.

Надалі виготовлені кульки прикрашатимуть новорічну ялинку Національної поліції України та Головного управління Національної поліції в Київської області.

   

Permanent link to this article: https://www.kids-center.com.ua/novorichnyjj-handmade-2/

Коментарі до статті

  • ВКонтакті
  • Facebook
  • Звичайні коментарі до публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ви можете використовувати ці теги HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*
To prove you're a person (not a spam script), type the security word shown in the picture.
Anti-spam image