«

»

Лис 25 2019

Print this Запис

Обласна краєзнавча конференція учнівської молоді «Допоки пам’ять у серці не згасає…» – до Дня пам’яті жертв голодоморів в Україні

Відповідно до наказу департаменту освіти і науки Київської обласної державної адміністрації від 06 листопада 2019 року № 289, у рамках обласного освітньо-виховного проекту з громадянсько-патріотичного виховання дітей та учнівської молоді «Моя країна – Україна, Київщина – серце України», до Дня пам’яті жертв голодоморів в Україні та 86-х роковин Голодомору 1932/1933, 22 листопада на базі КЗ ТРР «Таращанський  районний центр творчості дітей та юнацтва «Веселка»  відбулася щорічна обласна краєзнавча конференція учнівської молоді «Допоки пам’ять у серці не згасає…».

Організатори: департамент освіти і науки КОДА, КЗ КОР «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини» та КЗ ТРР «Таращанський  районний центр творчості дітей та юнацтва «Веселка».

Учасниками заходу стали близько 60 осіб: педагоги, учні, вихованці закладів загальної середньої та позашкільної освіти Київщини.

Педагоги та діти вшанували хвилиною мовчання пам’ять жертв голодоморів в Україні. Усі присутні також переглянули створену Українським інститутом національної пам’яті  відеоісторію «Чому Голодомор став можливим».

Місцевий краєзнавець Микола Степанович Рибалко ознайомив учасників конференції з методами роботи в архівах та порадив пошуковцям поглиблено вивчати, аналізувати історичні джерела про голодомори в Україні.

Свої пошукові роботи презентували юні краєзнавці Миронівського, Богуславського, Рокитнянського, Вишгородського та Таращанського районів. Зокрема, вихованці відео студії «Креатив» КЗ ТРР «Таращанський районний центр творчості дітей та юнацтва «Веселка» представили відзнятий ними відеофільм «Страшні сторінки історії. Голодомор на Таращанщині».

У памʼять про жертв Голодомору-геноциду усім присутнім роздано шматочок чорного сухарика та червоне яблуко. Доповідачі конференції отримали також надіслану Українським інститутом національної пам’яті літературу: книгу-каталог виставки «Спротив геноциду» та книгу «Людяність у нелюдяний час».

   

Permanent link to this article: https://www.kids-center.com.ua/oblasna-kraeznavcha-konferenciya-uchnivskoi-molodi-dopoky-pamyat-u-serci-ne-zgasae-do-dnya-pamyati-zhertv-golodomoriv-v-ukraini/

Коментарі до статті

  • ВКонтакті
  • Facebook
  • Звичайні коментарі до публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ви можете використовувати ці теги HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*
To prove you're a person (not a spam script), type the security word shown in the picture.
Anti-spam image