«

»

Бер 05 2019

Print this Запис

Змінено дату та місце проведення обласної краєзнавчої конференції учнівської молоді “Київщина – мій заповітний край”

Обласна конференція юних краєзнавців «Київщина – мій заповітний край!» відбудеться 21 березня на базі Шкарівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Білоцерківської районної ради (с. Шкарівка, Білоцерківський район).

Кінцевий термін подання робіт та реєстрації  учасників 12 березня 2019 року.

Для якісної організації заходу просимо обов’язково зареєструватися за двома посиланнями:

  1. Для доповідачів https://docs.google.com/forms/d/1Bu-PZoDz3vozRCMNxTwe49a2Ga8LoCZvVi8nmIvivy0/viewform?fbclid=IwAR3GyifC1CgXxIajzjwS3H60OVtnBYqrGpFQfPh6aHYRZlGyYFpRc8rYuHQ&edit_requested=true
  2. Для слухачів https://docs.google.com/forms/d/1vg5TuhEyWkR91x7gxk3fjyjwvxyZ3mVF0RipF1B5sJc/viewform?fbclid=IwAR2yPifUc7Nj-6V7besuoixvAdz0QmjtFbZzQ2pgxYnXYKDBuyjCu1t7hTE&edit_requested=true

Контактна особа – Людмила Дюдя (моб.тел. 0983431552, 0638760216)

Рекомендуємо переглянути інформаційно-методичні матеріали конференціїКонференція-Київщина-мій-заповітний-край-2019-1

Тематику робіт, які юні краєзнавці зможуть представити під час заходу:

Тарас Шевченко і Київщина (учасники представляють результати пошукових робіт про віхи життя та творчості Тараса Григоровича Шевченка, їх зв’язок з історією рідного краю, знайомлять з розробленими та здійсненими тематичними туристсько-краєзнавчими маршрутами, екскурсіями тощо)

Історичне краєзнавство (юні дослідники займаються вивченням історії рідного краю від найдавніших часів до сьогодення, а також генеалогічними та біографічними дослідженнями, пам’яткознавством (вивчення пам’яток історії та культури рідного краю: окремі споруди, архітектурні ансамблі та комплекси, предмети старовини і мистецтва тощо), дослідженням соціальної історії краю, церкви як освітньо-культурного осередку рідного краю тощо. Представляють розроблені та здійснені тематичні туристсько-краєзнавчі маршрути та екскурсії тощо)

Географічне краєзнавство (учасники ознайомлюють з дослідженням природи рідного краю, виявляють, обліковують пам’ятки природи, природні ресурси, унікальні ландшафти рідного краю, описують територіальні особливості розміщення промислового виробництва, сільського господарства, населення, транспорту; досліджують фізичні та економіко-географічні особливості території рідного краю; знайомляться з рослинним і тваринним світом, кліматом тощо. Учасники експедиції вивчають історію природокористування, взаємин людини з навколишнім середовищем через господарство, побут, національні промисли тощо)

Геологія. Археологія (краєзнавці висвітлюють пошукову роботу щодо вивчення природних геологічних пам’яток регіону, родовищ корисних копалин, кар’єрів будівельних матеріалів; гірських порід, що використовуються у будівництві та оздобленні пам’ятників; водні ресурси та їх використання в населеному пункті, районі; сучасні геоморфологічні процеси на території населеного пункту, району тощо. Учасники вивчають історичне минуле рідного краю, області та України на основі речових пам’яток, проводять польові та лабораторні (кабінетні) дослідження, здійснюють експедиції, співпрацюють з музеями археології, висвітлюють проблеми розвитку археології в Україні)

Екологія Київщини (у рамках цього напряму учасники досліджують природоохоронну історію рідного краю, екологічні проблеми місцевості, основні джерела забруднення, радіоекологію (нагромадження та міграція радіонуклідів, відходів атомної промисловості та аварії ЧАЕС тощо) екологічне законодавство, природні ресурси, зв’язок екології та охорони здоров’я, розвиток екологічної культури, екотуризму, ознайомлюють з розробленими екологічними туристськими маршрутами та екскурсіями тощо.

Дослідження в інших напрямках також можуть бути представлені на конференції за погодженням з організаторами.

   

Permanent link to this article: https://www.kids-center.com.ua/oblasna-kraeznavcha-konferenciya-uchnivskoi-molodi-kyivschyna-mijj-zapovitnyjj-krajj-vidbudetsya-21-bereznya-na-bazi-shkarivskoi-zosh-i-iii-stupeniv-bilocerkivskogo-rajjonu/

Коментарі до статті

  • ВКонтакті
  • Facebook
  • Звичайні коментарі до публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ви можете використовувати ці теги HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*
To prove you're a person (not a spam script), type the security word shown in the picture.
Anti-spam image